:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze B. dobre

Bezpłatne zajęcia nordic walking. Zapisy tylko do 4 października!

Inne sporty, Bezpłatne zajęcia nordic walking Zapisy tylko października! - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 27/09/2019 09:56

Spółka KGHM Polska Miedź rozpoczęła zapisy na kolejną edycję zajęć nordic walking w ramach projektu Eko – Zdrowie. Grupa 30 legniczan, która zgłosi chęć udział w zależności od zaawansowania będzie uczyła się lub doskonaliła umiejętności chodzenia z kijkami. Poza tym uczestnicy podszkolą się w zakresie zdrowej diety. Zapisy potrwają do 4 października.

Od 5 lat KGHM polska Miedź dwa razy w roku daje mieszkańcom Zagłębia Miedziowego okazję do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach nordic walking. Wszystko w ramach projektu Eko – Zdrowie, który miedziowa spółka prowadzi z myślą o społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zapisy na zajęcia ruszyły 24 września i potrwają do 4 października. Zgłosić mogą się osoby, które skończyły 35 rok życia. Projekt jest realizowany pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nordic walking w Lubinie, Legnicy, Głogowie i Chocianowie.

Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem telefonu 668 005 085. Organizatorzy poza zajęciami w terenie przygotują wykłady: „Zdrowa dieta to nie wszystko – wpływ kosmetyków na nasze zdrowie” oraz „Wpływ nordic walking na wydłużenie naszego życia”. 
 

Bezpłatne zajęcia nordic walking. Zapisy tylko do 4 października! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama