:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze B. dobre

Ceramika, upiorne mydełka i halloweenowa zabawa w SDK Kopernik

Po godzinach, Ceramika upiorne mydełka halloweenowa zabawa Kopernik - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 15/10/2019 12:40

Spółdzielczy Dom Kultury Kopernik zaprasza na warsztaty ceramiczne i pachnące warsztaty halloweenowe. Pracownia Ceramiczna Ananda swoje atrakcje poprowadzi 21 października, zaś „upiorne mydełka” będzie można robić 25 października. Tego też dnia SDK Kopernik zorganizuje najmłodszym zabawę.

Warsztaty ceramiczne rozpoczną się w poniedziałek o godz. 17.00. - Będziemy tworzyć patery z motywami jesiennymi. Są to zajęcia dla całych rodzin. To świetny trening motoryki małej ręki i jednocześnie trening uważności, bo praca z gliną wymaga wyciszenia i skupienia. Tworząc nasze ceramiczne dzieła, masujemy receptory całej dłoni i pracujemy nad poprawą naszego samopoczucia. Co istotne - powstałe na zajęciach prace zostaną poddane procesowi wypalenia i szkliwienia, dzięki czemu nasze prace zyskają nie tylko na urodzie, ale i będą trwałe – informuje Agnieszka Szerwińska-Pasiecznik z SDK Kopernik.

To nie koniec nietuzinkowych zajęć, bo już w piątek 25 października o godz. 16.00 zaczną się halloweenowe warsztaty dla dzieci pod nazwą „Upiorne mydełko”. Najmłodsi będą pracować z glicerynowymi, pachnącymi mydłami. Tego też dnia, od 17:00 do 19:00 w Koperniku będzie miała miejsce zabawa helloweenowa dla dzieci. 

Więcej szczegółów na temat warsztatów i zabawy można uzyskać pod numerem telefonu 76/723 09 82.

Ceramika, upiorne mydełka i halloweenowa zabawa w SDK Kopernik komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama