:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze Dobre

Fisz i Emade dali niezwykły popis w Legnicy

Muzyka Koncerty, Emade niezwykły popis Legnicy - zdjęcie, fotografia
Redakcja 27/04/2019 09:53

Tworzywo Sztuczne, czyli zespół składający się m.in. z braci Waglewskich wystąpił w piątkowy wieczór w Legnicy. Muzycy prezentowali swój najnowszy album „Radar”.

W piątek w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej odbył się niezwykły koncert zespołu Tworzywo Sztuczne.

Tworzywo to przede wszystkim Bartosz „Fisz” Waglewski oraz jego brat Piotr „Emade”. Obaj są synami lidera grupy Voo Voo, Wojciecha Waglewskiego. Swoją karierę muzyczną rozpoczynali jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku na scenie hip-hopowej.

W Legnicy Fisz i Emade zaprezentowali utwory z płyty, która ukazała się w marcu tego roku. Każdy z nich poprzedzały gromkie brawa. Głos Bartosza Waglewskiego w wielu przypomina głos ojca, a niezwykłości wykonań dodaje muzyka Emade oraz gitary i instrumenty klawiszowe.

Warto dodać, że w legnickiej szkole swoją młodość spędził basista zespołu Marcin Pendowski. Kilku fanów mogło pochwalić się tym, że z członkiem jego zespołu chodziło do jednej klasy.

Koncert w Legnicy był ostatnim w ramach trasy promującej płyty „Radar".

Fot. Mariusz Witkowski

Fisz i Emade dali niezwykły popis w Legnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama