:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C
powietrze B. dobre

21–latek bez prawa jazdy zakończył samochodową podróż w więzieniu

Sprawy kryminalne, 21–latek prawa jazdy zakończył samochodową podróż więzieniu - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 20/11/2019 14:04

We wtorek legnicka drogówka złapała 21-latka, który jeździł po mieście pomimo cofniętego przez sąd prawa jazdy. Kontrola drogowa zakończyła się dla niego jednak dłuższym „gościnnym występem” u stróżów prawa. Mężczyzna bowiem jest poszukiwany do odbycia kary więzienia w Zgorzelcu, do którego ewidentnie się nie wybierał.

Tuż po północy (19 listopada) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej młodego kierowcę Audi. Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

- To jednak nie koniec problemów 21-latka. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd rejonowy w Zgorzelcu celem odbycia kary 90 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – mówi sierż. szt. Anna Tersa z zespołu prasowego KMP w Legnicy.

Teraz za niestosowanie się do sądowego zakazu 21-latek może wydłużyć pobyt w więzieniu z 3 miesięcy nawet do 5 lat. Ostatecznie o jego dalszych losach zadecyduje wymiar sprawiedliwości, którego wyroki młody mężczyzna ignorował i zdecydowanie unikał.

21–latek bez prawa jazdy zakończył samochodową podróż w więzieniu komentarze opinie

  • gość 2019-11-30 08:29:01

    A Najsztub jeżdżąc bez prawa jazdy nie wiadomo czy sprawnym samochodem i potrącając pieszą na pasach nie popełnił przestępstwa. To jak to jest?!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama