:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C
powietrze Dobre

„4 Pory Roku” - wystawa grupy artystycznej „Ale Plama!" w Koperniku

Po godzinach, Roku” wystawa grupy artystycznej „Ale Plama! Koperniku - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 20/11/2019 15:11
LIS 21
godz: 18:00

Grupa Artystyczna „Ale Plama!” zaprasza do zobaczenia swojej najnowszej wystawy pt. „4 Pory Roku”, która od czwartku zawiśnie w murach Spółdzielczego Domu Kultury "Kopernik". Wernisaż ekspozycji już 21 listopada o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Najnowsza wystawa grupy „4 Pory Roku” jest wykonana w jednej z najtrudniejszych technik plastycznych jaką jest akwarela. Jej pomysłodawczynią jest tworząca właśnie w dziedzinie malarskiej członkini grupy Krystyna Cibiniak. Prezentowana ekspozycja jest jednak efektem dwóch miesięcy pracy całego zespołu „Ale Plama!”.

Sekcja artystyczna  „Ale Plama!" działa w SDK Kopernik pod kierunkiem artystki-plastyczki Jeleny Połujanowej już od ponad 15 lat. Uczestniczki grupy próbują swoich sił w różnych dziedzinach malarstwa, biorą udział w akcjach charytatywnych, konkursach plastycznych i wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. Co roku wyjeżdżają na plener plastyczny, na których powstają liczne pejzaże prezentowane później na wernisażach.  Na swoim koncie mają takie wystawy jak „Spacer po Legnicy”, „Czarodziejski ogród” czy „Podróże małe i duże”.

Wystawa  „4 Pory Roku” będzie czynna do 6 grudnia br. Wstęp wolny.

„4 Pory Roku” - wystawa grupy artystycznej „Ale Plama!" w Koperniku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama