:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Andrzej Dadełło o zmianach kadrowych w Miedzi

 Piłka nożna, Andrzej Dadełło zmianach kadrowych Miedzi - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 15/06/2019 09:49

Jeśli chodzi o Petteriego Forsella, to chciałby on grać na wyższym poziomie i ma naszą wstępną zgodę na transfer. Ale jeśli nie będzie konkretnej, satysfakcjonującej oferty, to zostanie w Miedzi – mówi Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi Legnica w wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie klubu.

- Z ważnych piłkarzy zostanie z nami Henrik Ojamaa. Chcielibyśmy, by został też Rafał Augustyniak, ale wiele wskazuje, że pojawi się dla niego bardzo poważna oferta z zagranicy i Rafał osobiście prosił mnie, by w takim przypadku zgodzić się na transfer (Miedź dostała ofertę z Uralu Jekaterynburg, więcej TUTAJ - przyp. red.). W bloku defensywnym zostanie Bożo Musa, który z dobrej strony pokazał się w Ekstraklasie i w 1 lidze powinien być jednym z wiodących defensorów. W kilku innych przypadkach zostawiamy sobie otwarte drzwi i rozmowy się toczą - mówi Andrzej Dadełło.

- Jeśli chodzi o Petteriego Forsella, to chciałby on grać na wyższym poziomie i ma naszą wstępną zgodę na transfer. Ale jeśli nie będzie konkretnej, satysfakcjonującej oferty, to zostanie w Miedzi, tym bardziej, że on bardzo dobrze czuje się w Legnicy i może nam bardzo pomóc w 1 lidze. Chcemy, by został z nami Marquitos, który jest już zdrowy. Przygotowaliśmy dla niego nową ofertę i negocjujemy. To zawodnik szalenie przydatny, który wnosi do zespołu wiele doświadczenia i jakości piłkarskiej. Zostanie też z nami młody Adrian Purzycki, który dobrze radził sobie na poziomie 1. ligi już przed rokiem i teraz też powinien sobie poradzić. Propozycję nowych kontraktów otrzymali też Paweł Zieliński i Grzegorz Bartczak. Poza tym jesteśmy blisko finalizacji kilku kolejnych transferów. Czeka nas też zmiana w bramce – chcemy zatrudnić dwóch nowych bramkarzy i rozmowy w tym temacie również trwają.

Cały wywiad na oficjalnej stronie klubu TUTAJ.

Reklama

Andrzej Dadełło o zmianach kadrowych w Miedzi komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama