:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Umiarkowane

Bandzior z Chojnowa napadł na staruszka i zabrał mu pieniądze

Wydarzenia, Bandzior Chojnowa napadł staruszka zabrał pieniądze - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 18/10/2019 10:59

Policja zatrzymała 31-letniego mieszkańca Chojnowa, który dokonał rozboju na 86-letnim mężczyźnie. Na wniosek prokuratury bandyta został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Chojnowie. - Sprawca, poprzez zadawanie uderzeń napotkanemu mężczyźnie, doprowadził 86-latka do stanu bezbronności a następnie dokonał kradzieży. Jego łupem padły pieniądze w kwocie blisko 1300 zł., które posiadał przy sobie pokrzywdzony – opowiada sierż. sztab. Anna Tersa z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Policjanci już po chwili zatrzymali bandytę. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Chojnowa. - Sąd Rejonowy w Złotoryi na wniosek Prokuratury Rejonowej w Złotoryi, wobec zatrzymanego zastosował już środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. W świetle kodeksu karnego, za rozbój grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności – informuje sierż. sztab. Anna Tersa.

 

Bandzior z Chojnowa napadł na staruszka i zabrał mu pieniądze komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama