:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Będzie więcej pojemników na szklane odpady. Wybierzmy gdzie staną

Wydarzenia, Będzie więcej pojemników szklane odpady Wybierzmy gdzie staną - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 15/06/2019 07:00

Obecnie mamy w Legnicy ok. 400 pojemników na odpady szklane. Może być ich znacznie więcej. Urząd miasta zachęca bowiem legniczan do wskazywania nowych miejsc, gdzie - ich zdaniem - powinny być wystawione kolejne pojemniki.

Propozycje nowych lokalizacji takich pojemników można przekazywać do Wydziału Środowiska i Gospodarowania Odpadami Urzędu Miasta Legnicy, e-mail: gos@legnica.eu, tel. 76 72 12 343.

Przypomnijmy. Do pojemników na szkło (zielonych) wrzucamy: butelki i słoiki po napojach i żywności, butelki po napojach alkoholowych, szklane opakowania po kosmetykach. Czego do nich nie wrzucamy? Porcelany i ceramiki, szkła stołowego, żarówek, lamp neonowych, fluorescencyjnych i rtęciowych, fajansu, reflektorów, izolatorów, szkła żaroodpornego, szkła okularowego, szyb samochodowych i okiennych, doniczek, luster, ekranów i lamp telewizyjnych.

Pojemniki na szkło opakowaniowe ustawione są w miejscach ogólnodostępnych - przy zabudowie jednorodzinnej, wielorodzinnej i obiektach niezamieszkałych.

Źródło: UM Legnica

Reklama

Będzie więcej pojemników na szklane odpady. Wybierzmy gdzie staną komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama