:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Umiarkowane

Biżuteria, która mówi, czyli nowa wystawa w Galerii Sztuki [FOTO]

Galeria Sztuki, Biżuteria która mówi czyli wystawa Galerii Sztuki [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Marzena Machniak 16/09/2019 11:38

„Moim zdaniem” to wystawa Mariusza Pajączkowskiego i Marka Nowaczyka , którą będzie można podziwiać w październiku w Galerii Sztuki w Legnicy. Ekspozycja składa się z biżuterii, która poza funkcją ozdoby ciała ma wyrażać zdanie i opinię twórcy. 

Wystawa autorstwa  Mariusza Pajączkowskiego i Marka Nowaczyka pojawi się w legnickiej Galerii Sztuki na początku października.  

- Skłania ona artystów, którzy zdecydowali się nadesłać prace do refleksji, kontemplacji i zastanowienia się nad tym, co jest dla nich istotne i wyrażenia tego technikami złotniczymi . To dość nietypowe ponieważ ozdoba biżuteryjna kojarzy się bardziej z czymś powierzchownym, z ozdobą ciała czy stroju, a tutaj artyści  musieli sięgnąć głębiej - mówi  Anna Wójcik z Galerii Sztuki w Legnicy.    

Finisaż wystawy odbędzie się 25 października i będzie połączony z zamknięciem obchodów 40 lecia legnickiego festiwalu srebro.

- Już o godz.17.00 przy ulicy Chojnowskiej w otwartej pracowni sztuki będzie oprowadzanie kuratorskie po wystawie prezentującej historię legnickiego festiwalu Srebra a także prac z Międzynarodowej Kolekcji Współczesnej Sztuki Złotniczej. Zapraszamy tam a później na 18.00 na wernisaż do Galerii Sztuki -  dodaje Anna Wójcik.

Biżuteria, która mówi, czyli nowa wystawa w Galerii Sztuki [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama