:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze Dobre

Chcesz studiować na PWSZ? Sprawdź na jakich kierunkach są wolne miejsca

PWSZ, Chcesz studiować Sprawdź jakich kierunkach wolne miejsca - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 16/09/2019 10:49

Do 23 września w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja kandydatów na studia w roku akademickim 2019/2020, w ramach drugiego naboru. Wolne miejsca na studia są jeszcze na kierunkach licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Uczelnia proponuje także nowe kierunki studiów, jak energetyka, logistyka i transport, prawo, coaching zdrowego stylu życia, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Jak zapisać się na studia? Wystarczy do 23 września 2019 roku wejść za pośrednictwem strony internetowej uczelni w system elektronicznej rejestracji kandydatów na studia. Następnie, podczas rejestracji wypełnić i zatwierdzić formularz danych osobowych, wprowadzić informacje niezbędne w procesie kwalifikacji a przede wszystkim dokonać wyboru studiów. Po rejestracji należy wnieść opłatę rekrutacyjną.

W dniach 23–24 września 2019 r. w godzinach od 8.30 do 17.00 odbywać się będzie przyjmowanie od kandydatów dokumentów w wydziałowych komisjach rekrutacyjnych. Ogłoszenie list kandydatów przyjętych na I rok studiów nastąpi 26 września 2019 roku.

Szczegóły na stronie uczelni - www.pwsz.legnica.edu.pl w zakładce Rekrutacja, telefonicznie: 76 723 22 10 do 11 lub elektronicznie e-mail: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl.

Chcesz studiować na PWSZ? Sprawdź na jakich kierunkach są wolne miejsca komentarze opinie

  • Renata Mazur 2019-09-16 19:03:04

    Witam! Osoby zainteresowane studiami I stopnia zapraszam do zapoznania się z ofertą oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej. Rekrutacja jest nadal otwarta na wielu kierunkach. Szczegóły: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam, że aplikując na studia do dziś do północy można zaoszczędzić 85 zł - wpisowe nie jest pobierane. Zapraszam!

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia 

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama