:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
powietrze B. dobre

Cyrk Korona. Mamy wejściówki!

Wydarzenia, Korona wejściówki! - zdjęcie, fotografia
Redakcja 13/05/2013 14:37

Zapraszamy naszych czytelników do „Fabryki śmiechu” Cyrku Korona. Przedstawienie odbędzie się w Chojnowie, w sobotę, 18 maja. Mamy dla naszych czytelników wejściówki!

Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Niech Żyje Cyrk!", Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "Fabryka Śmiechu". W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju. W piątek legniczanie będą mogli zobaczyć ten rewelacyjny program.

"Fabryka Śmiechu" nawiązuje do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko stworzono tak, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

 

Podczas przedstawienia publiczność zobaczy m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy - Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog. Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabraknie atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: białe lwy, uchatki kalifornijskie, wielbłądy, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!

 

Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym działającym w Polsce cyrkiem. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota "Doda" Rabczewska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz. Od 2009 r. Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków - "ECA", którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako, Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 r. cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie przyciągając pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.

 

Bilety na spektakl, który odbędzie się przy ul. Sikorskiego obok Biedronki 18 maja (sobota) o godzinie: 16:00 dostępne są online na stronie Cyrku Korona

Polub profil Cyrk Korona na Facebooku

 

Konkurs!

 

Mamy dla naszych czytelników pięć podwójnych wejściówek na piątkowy spektakl. Żeby stać się posiadaczem jednej z nich wystarczy wymienić cztery gwiazdy estrady, sportu, kina, które wystąpiły na deskach Cyrku Korona. Na odpowiedzi czekamy do czwartku do godziny 18: 00. Przysyłajcie je na adres m.czekajlo@damitv.pl. W temacie maila wpiszcie hasło KORONA, w treści imię i nazwisko oraz telefon.

 

Cyrk Korona. Mamy wejściówki! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama