:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Dobre

"Cz z łzy" - koncertowa promocja książki Stupnickiego

Książki i publikacje, koncertowa promocja książki Stupnickiego - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 11/05/2019 14:05

10 maja w Legnickiej Bibliotece Publicznej odbył się wieczór autorski Tadeusza Stupnickiego, który zaprezentował swój nowy tomik poezji "Cz z łzy". Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem, co widać po zapełnionej sali dawnej loży masońskiej.

Wiersze z tomiku "Cz z łzy" zarecytowali słuchaczom Andrzej Czerwiak, Krystyna Zajko-Minkiewicz, Marta Wawruszczak, a także sam autor. Spotkanie urozmaicił koncert kobiecego trio Hanna Włodarczyk (gitara), Monika Zapaśnik (śpiew), a także Zuzanna Włodarczyk (skrzypce). Zwieńczeniem programu była prezentacja utworu "Do Anioła", który powstawał na podstawie tekstu Tadeusza Stupnickiego i muzyki Hanny Włodarczyk. Słuchacze żywo reagowali na każdy zaprezentowany wiersz, recenzując poezje gromkimi brawami.

- Bardzo się cieszę, że ludzie tak dobrze dziś przyjęli moje wiersze. Chwilowo myślałem, że się rozpłaczę ze wzruszenia. Ten tomik jest oparty na emocjach, szczególnie dużo tam tęsknoty, jest w nich trochę intelektualizmu, ale chodziło przede wszystkim o pokazanie emocji - powiedział Tadeusz Stupnicki.

Na końcu była także okazja do nabycia tomiku poezji i opatrzenia go autografem autora. Wieczór poprowadził Grzegorz Żurawiński. "Cz z łzy" stanowi drugi tomik poezji, który wyszedł spod pióra doświadczonego prawnika.

Fot. Mariusz Witkowski 

"Cz z łzy" - koncertowa promocja książki Stupnickiego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama
 Reklama