:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

„Czerwone Miasto” czyli nowe ciekawe wydawnictwa muzyczne [FILM]

Dawid Stefanik 23/10/2019 09:19
PAŹ 26
godz: 19:30

Projekt „Czerwone Miasto” realizowany przez Legnickie Centrum Kultury stawia sobie ambitne zadanie wydawnicze poświęcone lokalnym formacjom muzycznym, które rozpoczęły działalność sceniczną w latach 70., 80. i 90. ubiegłego wieku. W planach są także publikacje na temat kapel krajowych, które w tych latach zaliczyły jakiś legnicki epizod jak np. Turbo. Każdy zespół w ramach serii wydawniczej doczeka się integralnego zestawu złożonego z płyty i książki, które zawierać będą zremasterowane nagarnia z dawnych lat, archiwalne zdjęcia i wywiady oraz opracowanie biograficzne. W ramach „Czerwonego Miasta” w październiku wyszło już pierwsze wydawnictwo poświęcone zespołowi Nocne Boogie, zaś 26 października na „Koncercie promocyjnym” ujrzy światło dzienne zestaw Urzędu Celnego. W przyszłym roku czeka nas premiera wydawnictwa m. in. z twórczością Maria Nefelii. Więcej o projekcie „Czerwone Miasto” opowiadali Paweł Jurczyk (LCK) i Robert Luchowski (studio nagrań Atrament Records).

„Koncert promocyjny” wydawnictwa Urzędu Celnego już sobotę o godz. 19.30 w klubie Spiżarnia (Piastowska 1). Wystąpią Nocne Boogie, Wesoły Początek Radości, Photony, LuCha. Muzycy zagrają własne kompozycje, lecz także zaprezentują autorsko zaaranżowane utwory Urzędu Celnego.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 5 zł ulgowy i 10 normalny do nabycia w LCK lub Satyrykonie. W dzień koncertu bilety będzie można kupić przed wejściem do klubu w cenie 15 zł .

 

„Czerwone Miasto” czyli nowe ciekawe wydawnictwa muzyczne [FILM] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama