:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Darmowe porady prawne dla legniczan w Galerii Piastów

Edukacja, Darmowe porady prawne legniczan Galerii Piastów - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 11/07/2019 11:44

W piątek (12 lipca) w ramach programu “Miejsce bezpieczne i przyjazne dla konsumenta” w Galerii Piastów darmowych porad prawnych będzie udzielać Miejski Rzecznik Konsumentów.

- W ramach akcji “Miejsce bezpieczne i przyjazne dla konsumenta” chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i spotykać się z nimi nie tylko w legnickim urzędzie. Będziemy działać także w miejscach handlowych na terenie powiatu, gdzie jest okazja aby spokojnie porozmawiać z zainteresowanymi konsumentami, udzielić bezpłatnych porad w sprawach konsumenckich, czy przestrzegać o zagrożeniach wynikających z uczestnictwa w pokazach handlowych – wyjaśnia legnicki rzecznik Tomasz Strojek.

Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza na specjalny dyżur w Galerii Piastów w najbliższy piątek od godz. 11.00 na drugim piętrze centrum handlowego. Akcja informacyjna w Galerii Piastów zostanie powtórzona jeszcze 26 lipca.

Reklama

Darmowe porady prawne dla legniczan w Galerii Piastów komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama