:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
powietrze Dobre

Debata o Legnicy organizacji pozarządowych i przedstawicieli świata kultury

Wydarzenia, Debata Legnicy organizacji pozarządowych przedstawicieli świata kultury - zdjęcie, fotografia
Redakcja 11/06/2018 00:42

Stowarzyszenie Legnica Aktywie i Kreatywnie zaprasza na dyskusje na temat roli Organizacji Pozarządowych w życiu Legnicy, ze szczególnym uwzględnieniem kultury i spraw społecznych.

Jak tłumaczy lider LAiK-a Dawid Stefanik, spotkanie ma na celu wyciągnięcie konstruktywnych wniosków, które pomogą jeszcze lepiej rozwinąć się temu obywatelskiemu sektorowi publicznemu w naszym mieście. Jest także okazją do poznania się i integracji środowiska. Organizatorzy zachęcają do przyjścia wszystkich przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, grup nieformalnych działających w tym obszarze oraz osoby z instytucji publicznych, które są otwarte na współpracę z NGO. 

12 czerwca (we wtorek) o godz. 18.30 w kawiarni „Ratuszowa”

Poniżej publikujemy oficjalny list organizacji o spotkaniu.

 

 Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na debatę o roli Organizacji Pozarządowych w życiu naszego miasta, ze szczególnym uwzględnieniem kultury i spraw społecznych.

Jesteśmy przekonani, że NGOsy stanowią fundament dobrze funkcjonującego społeczeństwa obywatelskiego. To właśnie tego typu organizacje winny budować tą świadomość, że kreowania kultury nie można zostawić tylko w rękach instytucji miejskich, że potrzebna jest oddolna, społeczna inicjatywa.

Dlatego pragniemy zorganizować dyskusje na temat funkcjonowania NGO w Legnicy i wyciągnąć z niej wspólne, konstruktywne wnioski, które pomogą w dalszym rozwoju naszej działalności.

O tym i o innych ważnych dla naszego miasta sprawach chcemy porozmawiać w gronie przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji i grup nieformalnych.

12 czerwca (we wtorek) o godz. 18.30 w kawiarni „Ratuszowa”.

Organizatorem debaty jest Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie

Będę wdzięczny za informacje czy weźmiecie Państwo udział w spotkaniu (choć nie jest to wymagane).

Kontakt: laikartredakcja@gmail.com, tel. 783 102 053

Z pozdrowieniami

Dawid Stefanik

Debata o Legnicy organizacji pozarządowych i przedstawicieli świata kultury komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama