:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
powietrze Dobre

Do końca kwietnia można zapisać dziecko do żłobka. Jest 460 miejsc

Samorząd, końca kwietnia można zapisać dziecko żłobka miejsc - zdjęcie, fotografia
Mateusz Bensz 03/04/2019 12:15

Do 30 kwietnia trwać będzie rekrutacja do miejskich żłobków. Na maluchy czeka w sumie 460 miejsc w pięciu placówkach.

Miejsca są przeznaczone dla najmłodszych mieszkańców Legnicy w wieku od 20. tygodnia życia do 3 lat. Karty zgłoszeniowe są dostępne w żłobkach. Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

- W Legnicy działają cztery żłobki oraz jedna filia. Dzięki otwarciu placówki przy ul. Krzemienieckiej liczba miejsc w żłobkach wzrosła o 60. Legniczanie mogą zatem wpisać swoje pociechy na jedno z 460 dostępnych miejsc – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik legnickiego magistratu.

Poza tym jest również 247 miejsc w niepublicznych placówkach i klubach malucha. Te otrzymują po 300 zł dotacji miesięcznie na każde dziecko objęte opieką. Współpracujące z urzędem miasta placówki można znaleźć w rejestrze na stronie internetowej miasta - portal.legnica.eu w zakładce Urząd Miasta/Rejestry, ewidencje, archiwa.

Do końca kwietnia można zapisać dziecko do żłobka. Jest 460 miejsc komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama