:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Dobre

Dominik Nowak nadal będzie trenerem piłkarzy Miedzi Legnica

 Piłka nożna, Dominik Nowak nadal będzie trenerem piłkarzy Miedzi Legnica - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 30/11/2019 10:21

Koniec zawirowań wokół stanowiska trenera pierwszoligowej Miedzi Legnica. Udało nam się ustalić, że Dominik Nowak posady jednak nie straci.

Po tym, jak właściciel Miedzi Andrzej Dadełło publicznie wyraził swoją frustrację po wstydliwych porażkach z Sandecją Nowy Sącz i Odrą Opole, wydawało się, że zmiana trenera jest tylko kwestią dni. Nic takiego jednak się nie stanie.

Andrzej Dadełło postanowił Dominikowi Nowakowi dać jeszcze jedną szansę. Wg naszych informacji do wygasającej w czerwcu 2023 r. umowy trenera, zostanie dołączony aneks. Sprowadzać się ma do tego, że jeśli Miedź nie awansuje do ekstraklasy, w czerwcu 2020 r. umowa automatycznie zostanie rozwiązana.

Oficjalny komunikat w tej sprawie klub ma wydać jeszcze w sobotę. W niedzielę Miedź zagra ostatni ligowy mecz w tym roku, na wyjeździe z Chrobrym Głogów (godz. 19.30).

FOT. B. HAMANOWICZ (MIEDZLEGNICA.EU)

Dominik Nowak nadal będzie trenerem piłkarzy Miedzi Legnica komentarze opinie

  • gość 2019-11-30 13:29:14

    No to już oficjalnie potwierdzili, że ten sezon spisali na straty.
    Trudno obudzą się z ręką w nocniku jak na stadionie zostanie 800-1000 ludzi którzy chodzą z przyzwyczajenia lub z dobrej okazji aby flaszkę, a wyniki drużyny są im obojętne.

  • Realista - niezalogowany 2019-11-30 17:38:28

    Słuszne rozwiązanie. Aneks ten zmobilizuje Nowaka do osiągania wyników i określonego przed nim celu. Jeżeli się z tego nie wywiąze, to do widzenia. I nie trzeba będzie płacić odszkodowania za zerwanie kontraktu. A z drugiej strony nowy trener w rundzie wiosennej nie ogarnie tematu z drużyną na tyle żeby awansować, a jeżeli nawet by się udało to byłyby baty w ekstraklasie zdecydowanie większe niż rok temu, bo w tym zestawieniu ta drużyna może grać co najwyżej o środek tabeli I ligi. Może Nowak wywali pozerów, zestawi 11 i ławkę, którym zależy na grze i awansie plus jakieś wzmocnienia na wiosnę. Przede wszystkim bramka, obrona i napastnik!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama