:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze Umiarkowane

„Dostaliśmy obuchem w łeb”. Trenerzy po meczu Miedź – Stomil

Piłka nożna, „Dostaliśmy obuchem łeb” Trenerzy meczu Miedź Stomil - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 18/10/2019 22:59

Miedź Legnica wygrała 4:1 ze Stomilem Olsztyn w meczu 14. kolejki Fortuna I Ligi. Co na pomeczowej konferencji prasowej powiedzieli szkoleniowcy?

Dominik Nowak (Miedź): - Najważniejsze elementy, które cieszą to skuteczność, stwarzanie sytuacji bramkowych. Cieszę się, bo dziś wróciła Miedź grająca szybko, z pomysłem, dynamicznie, oddająca dużo strzałów. Byliśmy dziś bardzo konsekwentni w swojej grze, realizowaliśmy założenia taktyczne. W drugiej połowie zdominowaliśmy wymagającego rywala. Takie wysokie, efektowne zwycięstwo mojej drużynie było bardzo potrzebne.

Piotr Zajączkowski (Stomil): - Uważam, że do przerwy rozgrywaliśmy bardzo dobre spotkanie. Zbyt łatwo jednak straciliśmy pierwszą bramkę a w 45 minucie padła druga bramka dla Miedzi. Dostaliśmy obuchem w łeb na zejście do szatni. Drugą połowę rozpoczęliśmy z animuszem i kolejny obuch! Jeśli chce się osiągnąć dobry wynik z takim zespołem, jak Miedź, to trzeba wykorzystywać sytuacje i grać bezbłędnie w obronie. Uważam, że Miedź, Stal Mielec i Podbeskidzie Bielsko-Biała będą nadawać ton rozgrywkom. A my będziemy próbować kąsać wielkich i bogatych.