:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -1°C
powietrze Umiarkowane

Dramat piłkarza Konfeksu. Michał Cirko potrzebuje pomocy

 Piłka nożna, Dramat piłkarza Konfeksu Michał Cirko potrzebuje pomocy - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 26/06/2019 11:34

Michał Cirko - bardzo dobrze zapowiadający się 19-letni napastnik Konfeksu Legnica, najlepszy strzelec tej drużyny (24 gole w poprzednim sezonie), uległ ciężkiej kontuzji. Zerwał wiązadła krzyżowe w prawym kolanie.

Diagnoza lekarska jest jednoznaczna: Michał Cirko musi przejść operację rekonstrukcji uszkodzonych wiązadeł i poddać się długiej rehabilitacji. Na zabieg w ramach NFZ musiałby czekać w kolejce dwa lata.

Jeśli piłkarz Konfeksu nie będzie zoperowany w najbliższym czasie to praktycznie może porzucić marzenia związane z piłką nożną i zakończyć karierę sportową. Dlatego też rekonstrukcja wiązadeł musi być wykonana prywatnie, a to spory wydatek - około 13 tys. zł. Szkopuł w tym, że opłacenie operacji i zabiegów rehabilitacyjnych przekracza możliwości finansowe 19-latka.

Koledzy Michała wpadli na pomysł zorganizowania zbiórki na operację i rehabilitację. Szczegóły na portalu zrzutka.pl - TUTAJ.

FOT. Andrzej Trzeciak

Dramat piłkarza Konfeksu. Michał Cirko potrzebuje pomocy komentarze opinie

  • gość2 - niezalogowany 2019-06-26 11:58:28

    a co to jedyny sportowiec ktory doznal kontuzji?

  • Daria - niezalogowany 2019-06-26 14:45:21

    Nie on jeden i nie ostatni.... sama mam zerwane więzadła krzyżowe przednie i usunięty fragment łąkotki przyśrodkowej.... też gram w piłkę nożna i niestety musiałam pożegnać się z tym co KOCHAM.... takie życie, ale mam nadzieję,że uda się zebrać pieniądze na rekonstrukcje. Ma większe szanse niż ja - dziewczyna.

  • gość 2019-06-26 17:08:58

    Pamiętam go z podstawówki. Straszny cwaniaczek i huligan, nigdy go nie lubiłem. Jak widać karma wraca - oby ludzie byli mądrzy i dawali pieniądze tym, którzy na dobroć zasłużyli

  • gość 2019-06-26 19:02:11

    przeciez sa ubezpieczenia dla sportowcow...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 23:33:12

    Był na obozie. Stanach za 10 tysięcy a nie ma na leczenie śmieszne ..

  • Darek - niezalogowany 2019-06-27 14:47:19

    Chętnie bym z wami porozmawiał w cztery oczy. Ciekawe jakbyście wtedy pisali gdyby remont waszych wstrętnych mord kosztował 13 tysięcy. Frajerzy...

  • gość 2019-07-01 09:59:38

    NAJLEPSZA MIŁOŚĆ ONLINE SPELL CASTER, ABY UZYSKAĆ ​​SWÓJ EX LOVER, MĘŻCZYZNA, ŻONA, DZIEWCZYNA LUB POWRÓT CHŁOPA. DODAJ GÓRĘ NA WHATSAPP: +2349083639501
    Cześć wszystkim Jestem Darcy lyne i jestem tutaj, aby podzielić się wspaniałą pracą, którą dr Nosa dla mnie zrobił. Po 5 latach małżeństwa z moim mężem z dwójką dzieci, mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie i wychodzić z innymi kobietami i okazywał mi zimną miłość, kilkakrotnie groził, że się ze mną rozwiedzie, jeśli ośmielę się go zapytać o jego romans z innymi kobietami, ja był całkowicie zdruzgotany i zdezorientowany, dopóki mój stary przyjaciel nie powiedział mi o rzucającym zaklęcie w Internecie o nazwie Dr..nosakhare, który pomaga ludziom w związku i problemie małżeństwa przez moc zaklęć miłosnych, początkowo wątpiłem, czy coś takiego istnieje, ale postanowiłem spróbować, kiedy się z nim skontaktuję, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne iw ciągu 48 godzin mój mąż wrócił do mnie i zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z innymi kobietami i jego ze mną na dobre i prawdziwe . Skontaktuj się z tym świetnym zaklinaczem zaklęć miłosnych, aby rozwiązać swój związek lub problem małżeństwa
    -Email-blackmagicsolutions95@gmail.com
     lub Zadzwoń lub WhatsApp: +2349083639501
    Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje:
    (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego współmałżonka.
    (2) Chcesz zostać awansowany w swoim biurze.
    (3) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegali za tobą.
    (4) Jeśli chcesz mieć dziecko.
    (5) Chcesz być chroniony duchowo.
    (6) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia
    (7) Piłka do loterii

  • dercy lyne - niezalogowany 2019-07-01 16:49:34

    Cześć, nazywam się Darci Lyne, jestem z New Jersey, USA. Przeczytałem post-komentarz online dziennikarza z Los Angeles, który ujawnia, jak trwale wyleczył słabą erekcję i szybki wytrysk 2 miesiące po tym, jak żona go opuściła, a także powiedział, że dr NOSA wraca po byłej żonie po 2 latach rozłąki. Skontaktowałem się z tym samym doktorem NOSA z powodu moich wyzwań w życiu, mam te Potężne Intencje, że rzeczy będą działać dla mnie, wierzyłem w świadectwa, które dowodzą prawdziwego życia. Uświadomiłem sobie, że dobrze byłoby tutaj się podzielić, ponieważ wiem, że to również zainspiruje innych. Miałem tyle szczęścia, że ​​natknąłem się na CZARNE MAGICZNE SPELLS
     Osobisty kontakt osobisty
     -Email-blackmagicsolutions95@gmail.com
    Nie jestem pewien, czy mógłbym to zrobić bez niego. Poddałbym się i uwierzył, że mój mąż spotykał się z kimś innym i powiedział, że skończyliśmy. Po tym, jak Dr.NOSA rzucił magiczne zaklęcie miłości, mój mąż dzwoni do mnie na komórkę i wraca do domu. Dziękuję bardzo za powrót mojego męża do domu po 3 latach rozłąki. Jesteśmy wiecznie zadłużeni. dzisiaj świadczę z radością i szczęściem światu ... także możesz
    WhatsApp z nim-- +2349083639501
    * Miłośnik Love Spells Win-Back Ex
    * Magiczne zaklęcie sukcesu i promocji
    * Szczęśliwego uroku - BUSINESS STAR
    * oddziały - HAK OCHRONNY
    * rozdzielczość klątwy
    * Rozwiązanie problemu rozwodu?
    * rozwiązanie choroby i chorób ciała
    * Jeśli chcesz zaklęcia miłosnego dla nowego kochanka?
    * duchowe oczyszczenie
    * Magia płodności - OWOCE KOBIET
    * dekretująca magia, SPELL LOTTERY i WIN-GAMES SPELL

  • Maya - niezalogowany 2019-09-05 19:42:59

    Uwaga:

    Nazywam się Maya, jestem z Berlina, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeżcie się fałszywych zaklęć, szukam pomocy od ponad 7 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Mój mąż zostawił mnie i wyjechał z inną kobietą, byłem sam przez 7 lat, kilka dni temu miałem na myśli zeznanie innej pani tutaj w Internecie, która mówi o dr Ogundele, powiedziała, że ​​ten mężczyzna jest wielkim rzucającym zaklęcia, więc miałem odwagi i skontaktowałem się z DR Ogundele o pomoc, a on był tak uprzejmy, że odpowiedział mi natychmiast i wyjaśniłem mu moje problemy i powiedział mi, żebym się nie martwił, powiedział, że przyprowadzi dla mnie mojego męża w ciągu 24 godzin , byłem zaskoczony i czekałem, aby zobaczyć, po wszystkim, muszę poinformować wszystkich, że stało się to jak cud, do którego zadzwonił mój mąż i prosił, abym mu wybaczył ... Natychmiast mu wybaczam i powiedziałem dr Ogundele, że mam udział jego nazwisko tutaj w Internecie i na stacjach radiowych, dlatego właśnie to robię teraz, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pomocy w waszym związku, małżeństwie lub jakichkolwiek ludzkich problemach, skontaktuj się z nim, aby uzyskać rozwiązanie. Zapewniam cię swoim życiem, że ten człowiek, Dr Ogundele, jest Prawdziwy i Potężny. Skontaktuj się z nim: E-mail: ***ogundeletempleofsolution@gmail.com*** WhatsApp i Viber Chat: ** + 27638836445 **

  • Maya - niezalogowany 2019-09-09 21:46:40

    Uwaga:

    Nazywam się Maya, jestem z Berlina, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeżcie się fałszywych zaklęć, szukam pomocy od ponad 7 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Mój mąż zostawił mnie i wyjechał z inną kobietą, byłem sam przez 7 lat, kilka dni temu miałem na myśli zeznanie innej pani tutaj w Internecie, która mówi o dr Ogundele, powiedziała, że ​​ten mężczyzna jest wielkim rzucającym zaklęcia, więc miałem odwagi i skontaktowałem się z DR Ogundele o pomoc, a on był tak uprzejmy, że odpowiedział mi natychmiast i wyjaśniłem mu moje problemy i powiedział mi, żebym się nie martwił, powiedział, że przyprowadzi dla mnie mojego męża w ciągu 24 godzin , byłem zaskoczony i czekałem, aby zobaczyć, po wszystkim, muszę poinformować wszystkich, że stało się to jak cud, do którego zadzwonił mój mąż i prosił, abym mu wybaczył ... Natychmiast mu wybaczam i powiedziałem dr Ogundele, że mam udział jego nazwisko tutaj w Internecie i na stacjach radiowych, dlatego właśnie to robię teraz, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pomocy w waszym związku, małżeństwie lub jakichkolwiek ludzkich problemach, skontaktuj się z nim, aby uzyskać rozwiązanie. Zapewniam cię swoim życiem, że ten człowiek, Dr Ogundele, jest Prawdziwy i Potężny. Skontaktuj się z nim: E-mail: ***ogundeletempleofsolution@gmail.com*** WhatsApp i Viber Chat: ** + 27638836445 **

  • gość 2019-09-12 13:52:38

    Nazywam się Patty, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • gość 2019-09-24 01:07:30

    Cześć chłopaki, How I Got My Ex-husband Back Fast, Dr.Padman love casting naprawdę działał! Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety trzy miesiące temu i od tamtej pory moje życie wypełnia ból bólu i złamania serca, ponieważ był on moją pierwszą miłością, z którą spędziłem całe życie. Mój przyjaciel powiedział mi, że widział kilka zeznań rzucającego zaklęcia Dr.Padmana, że ​​może przywrócić kochanka w ciągu kilku dni, śmieję się i powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, ale z powodu miłości, którą mój przyjaciel darzył mnie, skonsultowała się z moim wielkim kapłanem w moim imieniu i ku memu wielkiemu zdziwieniu po 11 godzinach mój mąż zadzwonił do mnie po raz pierwszy po trzech miesiącach, że tęskni za mną i że jest mu tak przykro z powodu każdej rzeczy, przez którą przeszedł. wróć do mnie i teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ponieważ jest to bardzo niewiarygodne. Dziękuję Dr.Padman za sprowadzenie mojego kochanka, a także do mojej kochanej przyjaciółki, która interweniowała w moim imieniu, ponieważ każdy, kto może potrzebować pomocy tego wspaniałego Dr, to adres e-mail: padmanlovespell@yahoo.com,
    możesz do niego zadzwonić lub dodać go w aplikacji Whats: +2348053823815,

  • gość 2019-09-26 16:41:29

    Hello my name is joy i want to share my amazing experience with the greatest spell caster Dr obas, my husband was cheating on me and when i found out we had a fight which lead to him filling for a divorce i cried and fell sick when i was searching about love quotes online i saw people talking about him and his great work whose case was similar to mine they left his contact info i contacted him and he told me not to worry that after 24hrs he will cancel the divorce and be back to me after i did everything he asked me to do to my greatest surprise the next day evening it was my husband he knelt down begging me to accept him back,thank you once again DR obas you are indeed a blessing to me he can also help you contact drobasspiritualtemple@gmail.com, he is a father to all.or his whatsapp+2347054547814

  • joy - niezalogowany 2019-09-26 16:43:30

    Hello my name is joy i want to share my amazing experience with the greatest spell caster Dr obas, my husband was cheating on me and when i found out we had a fight which lead to him filling for a divorce i cried and fell sick when i was searching about love quotes online i saw people talking about him and his great work whose case was similar to mine they left his contact info i contacted him and he told me not to worry that after 24hrs he will cancel the divorce and be back to me after i did everything he asked me to do to my greatest surprise the next day evening it was my husband he knelt down begging me to accept him back,thank you once again DR obas you are indeed a blessing to me he can also help you contact drobasspiritualtemple@gmail.com, he is a father to all.or his whatsapp+2347054547814

  • Elayne - niezalogowany 2019-09-30 13:47:19

    OSTRZEŻENIE:

    Strzeż się, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeż się fałszywych rzucających zaklęcia, szukam pomocy od ponad 3 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Nazywam się Elayne White i pochodzę z Kanady. Chcę podzielić się tutaj moją prawdziwą historią życiową ze względu na ludzi cierpiących na ten sam problem, jak ja, nie mam dziecka od 9 lat po ślubie, a mój mąż mnie opuścił ponieważ nie mogłam dać mu dziecka i wychodziłam z inną damą, płakałam dzień i noc, ponieważ tak bardzo kocham mojego męża i szukam pomocy przez cały czas, aż w zeszłym miesiącu zobaczyłam podobny komentarz w Internecie udostępniony przez kobieta prosząca ludzi o skontaktowanie się z dr Ogundele w celu uzyskania jakiejkolwiek pomocy, więc szybko skontaktowałem się z nim, aby mi pomóc, dr Ogundele odpowiedział i powiedział mi, że moje problemy się skończyły, więc uwierzyłem mu po 24 godzinach, gdy powiedział mi, że skończył natychmiast dostałem telefon od mojego męża z prośbą, żebym mu wybaczył, szybko przyjąłem jego przeprosiny, to było w zeszłym miesiącu, ponieważ po powrocie męża z radością mogę powiedzieć, że jestem dziś w ciąży, a dr Ogundele przyprowadził dla mnie mojego męża w ciągu 24 godziny dzięki swoim mocom i dał mi zioła do oczyszczenia mojego ciała system szybkiej płodności, mówię to, ponieważ powiedziałem mu, że podzielę się jego nazwiskiem w radiu i Internecie, aby ludzie wiedzieli o jego dobrej pracy, tym, którzy chcą mu podziękować za mnie lub tym, którzy potrzebują rozwiązania w sprawie ich problemów, skontaktuj się z nim przez e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • anonymous - niezalogowany 2019-10-02 15:34:44

    dr.ologhodospellwork@gmail.com to świetny rzucający zaklęcia miłosne. skontaktuj się z nim teraz za pomocą jego czatu na Viber / WhatsApp @ 2348156911977

  • Lawrenta Rae - niezalogowany 2019-10-02 15:55:19

    Chcę ci bardzo podziękować za to, że pomogłeś mi odzyskać rodzinę i znów wyrazić szczęście, gdy myślałem, że wszystko jest stracone. skontaktowałem się z chubygreat@gmail.com w sieci, aby mi pomóc, ponieważ widziałem kilka i słyszałem o nim kilka zeznań. powiedział mi, co mam robić i rzeczy, które muszę zapewnić, a po tym, jak wszystko zostało ułożone na miejscu, zapewnił mnie, że dam mu dwa dni, że definitywnie wróci i całkowicie wróciła drugiego dnia. dzięki chubygreat. możesz WhatsApp mu 2348165965904.

  • Louisa Macron - niezalogowany 2019-10-14 08:23:42

    To jest strona, którą przeczytałem o Doktorze Ilekhojie i skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi odzyskać mojego byłego chłopaka, aby ożenił się ze mną w maju tego roku. Wróciłem tutaj, aby napisać o nim. Doktor Ilekhojie pomoże ci rozwiązać problem bez względu na to, przez co przechodzisz. Publikowanie informacji o rzucającym zaklęcia jest dla mnie bardzo dziwne, ponieważ nigdy nie wierzyłem, że będę mógł powiedzieć, że pomógł mi rzucający zaklęcia w sprowadzeniu mojego byłego chłopaka z powrotem po 3 latach braku kontaktu. Przeczytałem o Doktorze Ilekhojie z innych stron internetowych i skontaktowałem się z nim, aby mi pomóc, aw niespełna 48 godzin zadzwonił do mnie mój były chłopak i cieszyłem się, że chce do mnie wrócić. Spotkaliśmy się w piątek, a on zaproponował mi ... To był najpiękniejszy pierścionek. Proszę wszystkich tutaj, skontaktuj się z doktorem Ilekhojie, aby rozwiązać twój problem i uszczęśliwić cię relacją, która cię krzywdzi. Miłość to najlepsze uczucie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłem. Wyślij mu wiadomość e-mail na adres gethelp05@gmail.com lub bezpośrednio w aplikacji Whats App +2348147400259

  • gość 2019-11-10 08:59:41

    Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się świadectwem mojego życia dla każdego z nich. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o moim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i sprowadził go po trzech dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków będą dla mnie walczyć. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że znów szuka rzeczy u mnie Zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie z powodu tego, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: (omonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp .. on w tej liczbie. (+2348134046638) Prosimy o kontakt w sprawie wszelkich problemów, takich jak:
    (1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił
    (2) Jeśli zawsze masz koszmary.
    (3) Chcesz awansować w swoim biurze.
    (4) Jeśli chcesz dziecko.
    (5) leki ziołowe
    (6) Chcesz być bogaty.
    (7) Chcesz zawiązać męża / żonę, aby była jego na zawsze.
    (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
    (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą.
    (10) Rozwiązanie skrzynki ETC
    Proszę skontaktować się z nim ponownie pod adresem (omonbabalola@gmail.com) lub whatsApp .. pod tym numerem. (+2348134046638). i bądźcie błogosławieni

  • gość 2019-11-12 07:50:15

    Miłość jest piękna, gdy masz kogoś, z kim możesz się nią dzielić. Dr Ebohon jest bardzo autentycznym czarnoksiężnikiem i bardzo wyjątkowym i potężnym człowiekiem mądrości. Nie mogłam zajść w ciążę, ponieważ miałam problemy z płodnością. Mój mąż rozwiódł się za mnie z tego powodu. Byłem tak zmartwiony i zawsze płakałem, a nawet myślałem o samobójstwie, ale mój przyjaciel przedstawił mnie wielkiemu mężczyźnie, dr Ebohon, który również jej pomógł. Dała mi swój e-mail, a ja skontaktowałem się z nią i wszystko wyjaśniłem. Zapewnił mnie, że mi pomoże i nie powinienem się martwić. Dr Ebohon ponownie sprawił radość mojemu życiu i mojej rodzinie, przynosząc mężowi jego duchowe moce, sprawiając, że jestem w ciąży, lecząc chorobę nowotworową mojej siostry, a także wyleczyłem wirusa HIV mojego kuzyna za pomocą jego specjalnych mocy, a także sprawił, że mój przyrodni brat wygrał 2 miliony dolarów loterii. Dr Ebohon jest naprawdę utalentowanym, niesamowitym i bardzo dobrym człowiekiem, który naprawdę wie, jak lepiej wykonywać swoją pracę, a gdyby nie on, jakie byłoby moje życie? Doktorze Ebohon, dziękuję bardzo i nigdy nie pozwolę wam mówić o jego wielkich dziełach. Słowa nie mogą różnić się od tego, ile zrobił dla mnie i mojej rodziny, a nawet uważam, że jest to wiarygodny N, więc skontaktuj się z nim teraz, a dostanę jego rozwiązanie. ebohonspellcaster@gmail.com Dziękuję Dr. za dobrą pracę, e-mail ... ebohonspellcaster@gmail.com lub WhatsApp +2348108933275

  • gość 2019-11-19 21:04:38

    Wesołych świąt z góry, wszystkim, którzy czytają tę historię, nazywam się Steve Mills. Dzielę się tym świadectwem z partnerami cierpiącymi w ich związkach, ponieważ istnieje trwałe rozwiązanie. Moja żona zostawiła mnie i 2 dzieci na innego mężczyznę na 3 lata. Starałem się być silny tylko dla moich dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólu i smutku w moim sercu, byłem ranny i zdezorientowany. Potrzebowałem pomocy, więc przeprowadziłem badania w Internecie i natknąłem się na tak wielu lekarzy, ale oni nie mogli mi pomóc, kilka dni temu widziałem inną kobietę składającą zeznania na temat tego, jak otrzymała pomoc od rzucającego zaklęcia Dr Ogundele, ja szybko skontaktuj się z dr Ogundele, by uzyskać pomoc, a on zgodził się mi pomóc i wykonał swoje zaklęcie Po 24 godzinach moja żona, która odeszła od ponad 3 lat, zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​znów mnie kocha. Ku mojemu największemu zaskoczeniu, po 24 godzinach moja Żona wróciła do domu :) Great Miracle autorstwa Dr Ogundele. W ten sposób ponownie się połączyliśmy i było w rodzinie dużo miłości, radości i pokoju, jak nigdy dotąd. Usiłuję poinformować każdego, kto potrzebuje rozwiązania jakichkolwiek problemów, możesz skontaktować się z dr Ogundele, potężnym rzucającym zaklęcia, aby znaleźć rozwiązania na jego e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com i WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.

  • Maria Lukas - niezalogowany 2019-11-25 17:47:41

    Wróciłem z moim byłym chłopakiem z pomocą DR.EDO, najlepszego rzucającego zaklęcia online i gorąco polecam DR.EDO każdemu, kto potrzebuje pomocy! Chcę zeznawać, jak odzyskałem mojego chłopaka po tym, jak ze mną zerwał, byliśmy razem od 3 lat, ostatnio dowiedziałem się, że mój chłopak miał romans z inną dziewczyną, kiedy się z nim spotkałem, doprowadziło to do kłótni, a on w końcu ze mną zerwałem, próbowałem wszystkiego, co mogłem, aby go odzyskać, ale wszystko to bezskutecznie, dopóki nie zobaczyłem postu na forum związku o rzucającym zaklęcia, który pomaga ludziom odzyskać utraconą miłość dzięki zaklęciom miłości, na początku w to wątpiłem ale postanowiłem spróbować, kiedy skontaktowałem się z tym zaklęciem za pośrednictwem jego e-maila, a on powiedział mi, co mam zrobić, i zrobiłem to, a potem zrobił dla mnie zaklęcie Miłości. 36 godzin później mój chłopak naprawdę do mnie zadzwonił i powiedział, że tak bardzo za mną tęskni, więc Niesamowite !! Tak właśnie wrócił tego samego dnia z wielką miłością i radością, i przeprosił za swój błąd oraz za ból, który mi spowodował. Od tego dnia nasz związek był silniejszy niż wcześniej, wszystko dzięki DR.EDO. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się moją historią w Internecie, że DR.EDOreal i potężny rzucający zaklęcia, o których zawsze będę się modlić, aby długo żyć, aby pomóc swoim dzieciom w trudnych chwilach, jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego byłego lub twój mąż przeprowadził się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Oto jego kontakt: napisz do niego na adres: edolovespelltemple@gmail.com, możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497.

  • Rosalie Dorijan - niezalogowany 2019-11-26 19:24:32

    To jest świadectwo, które chcę, aby wszyscy je zobaczyli. jestem mężatką od czterech lat 4, a na piątym roku mojego małżeństwa inna kobieta rzuciła zaklęcie, aby zabrać ode mnie mojego kochanka, a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieliśmy przez 2 lata, aż miałem na myśli stanowisko, w którym ten mężczyzna DR EDO pomógł komuś i postanowiłem spróbować, aby przyprowadził moją miłość Męża do domu i uwierzcie, że właśnie wysłałem mu zdjęcie i zdjęcie mojego męża i zastosowałem się do informacji, które przekazał mi, aby praca była zrobione i po 36 godzinach, jak mi powiedział, zobaczyłem samochód wjechający do domu i oto był mój mąż i przyjechał do mnie i dzieci i dlatego cieszę się, że każdy z was jest podobny do spotkał się z tym mężczyzną i niech twój kochanek powróci do siebie. Jego e-mail: edolovespelltemple@gmail.com, możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497. dziękuję bardzo DR EDO. Jest najlepszy, jaki możesz znaleźć wszędzie.

  • Elena Branko - niezalogowany 2019-11-27 17:19:27

    Mój chłopak zerwał ze mną 2 miesiące temu, ponieważ czuł, że zdradzam go z moim męskim przyjacielem, próbowałem wszystkiego, co mogłem mu wyjaśnić, ale on słuchał głuchych, byłem emocjonalnie zdewastowany, ponieważ naprawdę go kochałem, dopóki widziałem w Internecie post o DR ISIKOLO, który pomaga ludziom odzyskać utraconego kochanka, początkowo wątpiłem, czy to prawda, ponieważ nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy, ale postanowiłem spróbować, skontaktowałem się z nim i powiedział ja, co mam zrobić, a ja to zrobiłem, a potem rzucił dla mnie zaklęcie miłosne. Proces zaklęcia zjednoczenia kochanków jest bardzo prosty i działa bezinteresownie na ludzi w ten sam sposób, w jaki przywrócił mój związek w ciągu 48 godzin, a mój chłopak dzwonił i błagał pogódź się ze mną, jeśli potrzebujesz pomocy w naprawie twojego związku lub problemu małżeńskiego. Oto jego kontakt, WhatsApp / Viber z nim: +2348133261196, wyślij mu e-mailem (isikolosolutionhome@gmail.com).

  • Anna Šime - niezalogowany 2019-11-28 11:10:16

    DR EDO ZROBIŁO, ŻE MOGĘ MNIE POWSTAĆ MÓJ MĄŻ
    Nazywam się Anna Šime. Pozdrowienia dla każdego, kto czyta to świadectwo. Zostałem odrzucony przez mojego męża po trzech (7) latach małżeństwa tylko dlatego, że inna kobieta rzuciła na niego zaklęcie, a on zostawił mnie i dziecko. pewnego dnia, kiedy czytałem w Internecie, zobaczyłem post, w którym ten rzucający zaklęcia na tym DR EDO pomógł kobiecie w jej małżeństwie z jego adresem (edolovespelltemple@gmail.com), odzyskać jej męża i dałem mu odpowiedź na jego adres i powiedział mi, że kobieta rzuciła zaklęcie na męża, a on powiedział mi, że mi pomoże, aw ciągu 2 dni odzyskam męża. Wierzyłem mu i dzisiaj z przyjemnością informuję was wszystkich, że ten rzucający zaklęcia ma moc przywracania kochanków. ponieważ mieszkam z mężem. Dzięki za DR EDO. Jego e-mail: (edolovespelltemple@gmail.com) możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497

  • Laura Danijel - niezalogowany 2019-11-30 13:51:36

    Witajcie przyjaciele, w ten sposób udało mi się uratować moje małżeństwo z pomocą wielkiego rzucającego o imieniu DR EDO.
    Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety trzy miesiące temu i od tego czasu moje życie jest pełne bólu, smutku i złamanego serca, ponieważ była to moja pierwsza miłość, z którą spędziłem całe życie. moje życie. Mój przyjaciel powiedział mi, że widział dowód osoby wywołującej zaklęcie, o imieniu DR EDO, że może przywrócić mojego kochanka w ciągu kilku dni. Śmieję się i mówię, że to mnie nie interesowało, ale z powodu miłości, którą darzyła mnie moja przyjaciółka, skonsultowała się z moim arcykapłanem i ku mojemu zaskoczeniu 36 godzin później mój mąż zadzwonił do mnie po raz pierwszy. po trzech miesiącach tęsknię za nim i jest mu przykro z powodu wszystkiego, co mi zrobił. Wrócił do mnie i teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ponieważ jest to bardzo niesamowite. Dziękuję DR EDO za przywrócenie mojej miłości, a także mojemu drogiemu przyjacielowi, który skontaktował się z nim w moim imieniu, dla wszystkich, którzy przechodzą trudne chwile w swoich związkach, polecam DR EDO świetnemu rzucającemu za trwałe rozwiązanie. Możesz uzyskać dostęp do jego edolovespelltemple@gmail.com, możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497

  • Hailey Mateo - niezalogowany 2019-12-02 19:42:55

    Budzę się codziennie z uśmiechem na twarzy i śpiewam pochwały temu potężnemu rzucającemu zaklęcia, dr Isikolo, który wyświadczył mi wielką przysługę, ratując mój związek przed zerwaniem. Kiedyś myślałem, że mam idealny związek, dopóki mój kochanek zaczął wracać późno do domu i codziennie daje mi różne wymówki, potem postanowiłem go uważnie obserwować, a potem odkryłem, że miał romans z inną dziewczyną. Miałem złamane serce, ponieważ tak bardzo mu ufałem i wiedząc, że ma tajny związek, bardzo mnie boli i dłużej zwracał na mnie uwagę lub okazywał miłość. Zanim się zorientowałem, zostawił mnie dla dziewczyny i byłem w głębokim bałaganie, tracąc go na inną kobietę. Ale dziękuję wszystkim, którzy umieścili dane kontaktowe dr Isikolo w Internecie, ponieważ dzięki temu mogłem skontaktować się z dr Isikolo, a on pomógł mi odzyskać go w ciągu 48 godzin, a dziś mój związek został przywrócony z miłością i więcej romansów niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli jesteś w jakimkolwiek związku lub stresie małżeńskim, zrobię ci przysługę, upuszczając dane kontaktowe Dr Isikolo, które są za pośrednictwem poczty elektronicznej: isikolosolutionhome@gmail.com lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Dorcas Alexande - niezalogowany 2019-12-04 02:31:37

    Witajcie przyjaciele, to moje zeznanie. jesteśmy małżeństwem od 5 lat i razem od 9 lat. byliśmy rozdzieleni na 4 miesiące. On chce wyjść i nie chce uratować naszego małżeństwa. Byliśmy świetną parą (przynajmniej w to wierzyłem) i rzadko się kłócimy. Kilka miesięcy przed opuszczeniem domu był tak nieaktywny i dużo spał. Uświadomiłem sobie, że ma z kimś romans i potwierdził, że pociąga ją to. Potem powiedział, że nie jest już we mnie zakochany i nie może ze mną żyć. Przez wiele miesięcy błagałem, płakałem i tak dalej. Tak bardzo potrzebowałam pomocy i chcę, aby mój mąż wrócił do mnie. Przeglądałem internet, kiedy zobaczyłem świadectwo pani o tym, jak Dr Ajayi, wielki rzucacz zaklęć, który pomógł wyleczyć mięśniaka, i mogła mieć własne dziecko, w którym włącz przywrócony spokój w domu. przerywa jego kontakt i skopiowałem go, na początku byłem sceptycznie nastawiony do kontaktu, ale naprawdę potrzebuję trwałego rozwiązania mojego problemu, więc wysyłam mu wiadomość wyjaśniającą mu moją sytuację. Powiedział, że mam być spokojny, że mój mąż przyjdzie wrócił do mnie, gdybym zrobił tak, jak mu polecił, zrobiłem wszystko, co mi kazał, a czwartego dnia dostałem od niego wiadomość z przeprosinami, mówiącą, że nie wie, co go spotkało, tego wieczoru wrócił do domu i błagał za wszystkie jego złe uczynki i od tego czasu nasza miłość i małżeństwo są silniejsze. Chciałbym szczególnie podziękować wielkiemu rzucającemu zaklęcia dr Ajayaiowi za jego dobrą pracę i za to, że znów jestem szczęśliwy w życiu. Jeśli masz ten sam problem małżeński lub masz inne problemy, które Cię zmuszają, skontaktuj się z dr Ajayi dzisiaj na e-mail: Drajayi1990@gmail.com lub numer Whatsapp: +2347084887094. Jest w stanie wykonać każdy rodzaj zaklęcia, o którym myślisz, jestem żywym świadectwem.

  • Clara Dominik - niezalogowany 2019-12-05 12:44:16

    Moje życie zostało wypełnione radością i szczęściem z powodu DR EDO po 1 roku smutku i smutku bez bycia z tym, którego kocham, starałem się, jak mogłem, aby uszczęśliwić mojego kochanka, ale to nigdy nie wychodzi Cóż, to było jak robienie wszystkiego na próżno, ale wszystko dzięki DR EDO za przybycie, aby zmienić wszystkie moje zmartwienia i smutek dla Joy. znałem tego wspaniałego człowieka, kiedy czytałem wspaniałe recenzje na temat DR EDO, w jaki sposób pomógł wielu ludziom w problemach z relacjami. Czytałem czasopismo, w którym potem zobaczyłem wspaniałe świadectwa, a potem postanowiłem nie tracić czasu. nie martwię się, że zapewnia mnie, że w ciągu 36 godzin wszystko się wyjaśni, tak bardzo wierzyłem DR EDO, ponieważ uważam, że nie może mnie zawieść i wysłałem mu wszystkie moje szczegóły. Naprawdę DR EDO nigdy mnie nie zawiodło, mój mąż, który opuścił mnie na dobre, wrócił do mnie. Mój mąż i ja żyjemy z zadowoleniem, odkąd ten rzucający zaklęcia ponownie połączył nas ze swoimi zaklęciami miłości. Dziękuję bardzo DR EDO za wasze potężne zaklęcia. wyrażenia nie wystarczą, by powiedzieć „dziękuję”. oto jego adres e-mail edolovespelltemple@gmail.com, możesz także do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie