:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Dziewczyny Dziewiątki wygrały kolejny mecz i są liderkami II ligi [ZDJĘCIA]

Piłka Ręczna, Dziewczyny Dziewiątki wygrały kolejny liderkami [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 09/11/2019 21:21

Po 41 latach w Legnicy znów rozegrany został mecz piłki ręcznej kobiet o punkty w lidze seniorskiej kobiet. Dziewczyny UKS Dziewiątka nie zawiodły i wygrały w hali przy ul. Lotniczej 31:21 z Polonią Kępno.

Pierwsza połowa była wyrównana – zakończyła się remisem 14:14. Po przerwie na parkiecie dominowały już podopieczne trenera Grzegorza Karnickiego. Dziewiątka wygrała okazale, bo 31:21. Do zwycięstwa poprowadziły ją Dominika Stala i Katarzyna Kozak. Pierwsza zdobyła 7 bramek, druga 6.

Legniczanki z kompletem punktów po czterech kolejkach zajmują 1. miejsce w tabeli II ligi.

UKS Dziewiątka Legnica – Polonia Kępno 31:21 (14:14)

Dziewiątka: P. Lange, Trojanowska - Mieszczyk 1, E. Lange, Kaczuga 3, Stala 7, Kozak 6, Ozga 1, Wojciechowska 4, Meter, Wiśniewska, Kruszewska, Doroba 4, Szuk 2, Ilnicka 3.

Dziewczyny Dziewiątki wygrały kolejny mecz i są liderkami II ligi [ZDJĘCIA] komentarze opinie