:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Edukacja z Katolickim Liceum i Podstawówką

Redakcja 17/04/2019 13:33

Franciszkanie zachęcają do edukacji razem z nimi. Katolickie Liceum Ogólnokształcące i szkoła podstawowa im. św. Franciszka będą przyjmować uczniów na najbliższy rok szkolny 2019/20. Placówka zapewnia dzieciom i młodzieży wybór przedmiotów na poziomie rozszerzonym.

W wachlarzu oferty jest mnóstwo języków obcych, co najbardziej kusi przyszłych uczniów.

Przy ul. Ojców: Zbigniewa i Michała 1 i przy franciszkańskim kościele św. Jana w Legnicy są szkoły zarówno podstawowa, jak i Katolickie Liceum ogólnokształcące, które mogą stać się spełnieniem marzeń.

A dlaczego? Bo młodzież ma tam nieograniczoną możliwość wyboru przedmiotów w zakresie rozszerzonym, naukę w małych grupach prowadzoną przez dobranych nauczycieli. Szkoły zapewniają naukę na jedną zmianę. - Mamy małe wspólnoty klasowe. Atmosfera jest pogodna i przyjazna.

Dajemy naszym uczniom możliwości rozwoju uzdolnień. Pomagamy nie tylko w nauce. Nasi uczniowie mają duży wybór języków obcych, jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski rosyjski i łacinę. Nie brak u nas organizacji wielu wycieczek. Ci zaś którzy cenią sobie aktywne życie mają do dyspozycji halę sportową i siłownię. Nasze pracownie są bardzo dobrze wyposażone. Prowadzimy też warsztaty i to nie tylko dla dzieci, ale też dla rodziców.

Na uczniów czeka stołówka, internat i świetlica od godziny 6.30 do późnych godzin popołudniowych. Zdajemy sobie sprawę ze słusznych oczekiwań rodziców, by ich dzieci w szkole były wychowywane i nauczane z prawdziwą miłością.

Ze wszystkich sił i ze szczerego serca staramy się to zadanie wypełnić – mówią prowadzący szkoły.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 76.724 42 14 albo kontaktując się mailowo na adres klo-legnica@franciszkanie.pl 

Sporo wiedzy na temat szkół znajduje się na stronie internetowej placówki www.klo.franciszkanie.pl

Reklama

Edukacja z Katolickim Liceum i Podstawówką komentarze opinie

  • gość 2019-04-18 17:08:41

    Moje dziecko chodzi do Liceum i Podstawówki. Bardzo fajna szkoła. Polecam.

  • Absolwent - niezalogowany 2019-04-22 10:37:03

    Najlepsza szkoła w Legnicy. Wysokie wyniki i niepowtarzalna atmosfera. Gdybym miał jeszcze raz wybierać liceum, to nie wahałbym się ani chwili.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 18:40:41

    Super szkoła. Polecam

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama