:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C
powietrze B. dobre

Farben Lehre gwiazdą strefy de – mamy bilety do wygrania!

Muzyka Koncerty, Farben Lehre gwiazdą strefy bilety wygrania! - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 03/12/2019 11:09
GRU 07
godz: 19:00

W sobotę (7 grudnia) na deskach spiżarnianej sceny w ramach 143 odsłony "Strefy de" zagra Skøv, Żółta Febra i Farben Lehre. Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa bilety na koncert.

Farben Lehre

Farben Lehre należy do czołowych formacji polskiej sceny punkowej, choć zespół można także zakwalifikować do szeroko rozumianego rocka alternatywnego. Formacja na swoim koncie ma aż 13 albumów studyjnych (m.in.: "Bez pokory", "My maszyny", "Insekty", "Atomowe zabawki", "Pozytywka", "Farbenheit", "Ferajna", "Achtung 2012) oraz klika wydawnictw koncertowych jak np. dwa albumy DVD z Festiwalu Woodstock.

Aktualnie zespół jest w trasie koncertowej promującej swoją najnowszą płytę "Stacja Wolność" (wrzesień 2018 r.). Koncerty Farbenów charakteryzują się dużą żywiołowością, szczerością i naturalnością, a pod sceną można śmiało zatańczyć pogo. Jak przyznaje zespół, ostre aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Do największych hitów Farben Lehre należą "Anioły i demony", „Erato", "Ferajna", "Helikoptery", "Judasz", "Matura" , "Spodnie z GS-u" "Stacja Wolność" czy „Kwiaty”.

Żółta Febra

Żółta Febra to świeża formacja tworzona przez pięciu młodych miłośników rockowej muzyki.

- Każdy z nas ma za sobą udział w mniej lub bardziej znanych muzycznych projektach.
Ten obecny ma nam przynieść sławę i pieniądze, a naszym słuchaczom dobrą zabawę i szalone pogo pod sceną. W naszych żyłach płynie rockowa krew z domieszką młodzieńczego buntu spod znaku punk – mówią o swojej twórczości muzycy.

Formacja tworzy własne kompozycje, zarówno muzyka jak i teksty, choć czasem na koncertach sięga także do coverów w szczególności The Ramones.

Skøv

Skøv to młoda formacja grająca muzykę z pogranicza punk rocka, rock and rolla i black metalu. Choć zespół powstał w w 2017 roku, to już w 2018 został laureatem Przegląd Kapel Rockowych – PKRock'18 w Legnicy. W tym roku w naszym mieście wystąpił na PKR wieńcząc imprezę jako triumfatorzy poprzedniej edycji. Zespół ma na swoim koncie jeden album studyjny, o zaskakującej nazwie „Skøv” oraz kilka większych koncertów m. in. na Scenie Viva Kultura na Pol'and'rock Festiwal.

***

Żeby wygrać bilet na koncert wystarczy przesłać na naszego maila konkursy@tuLegnica.pl swoje imię i nazwisko, nr telefonu, w tytule napisać "Spiżarnia", a w treści maila  krótko, w kilku zdaniach napisać: Czemu akurat Ty powinieneś zdobyć wejściówkę ? Na zgłoszenia czekamy do 5 grudnia do godz. 10.00. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

***

7 grudnia, godz. 19.00, klub Spiżarnia. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży są dostępne w:

Legnica:
Galeria Satyrykon (Rynek 35, 501 504 115)
Klub „Spiżarnia” (ul. Piastowska 1, 531 048 333)
Klub "4pokoje" (il. Młynarska 7)
Sklep Muzyczny „Piano-Forte” (ul. Pocztowa 5a; 76 722-22-60)
Sklep Muzyczny "Rock & More", (ul. Górnicza 6, tel. 76 850 38 30)

LUBIN:
Sklep Muzyczny „Piano-Forte” (ul. Mieszka I 3; 76 844-13-14)

ZŁOTORYJA:
Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji (ul. Reymonta 5; 76 878-33-74)

CHOJNÓW:
Biuro Podróży “Gromad” (Rynek 24, tel. 76 818 85 91)

JAWOR:
Jaworski Ośrodek Kultury (Rynek 5, 76 870-28-75)
Na stronie kupbilecik.pl

oraz w cenie 40 zł w dniu koncertu przed wejściem na imprezę.

Farben Lehre gwiazdą strefy de – mamy bilety do wygrania! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama