:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Dobre

Festiwal Piosenki Żeglarskiej Szanty Kunice już w najbliższy weekend

Muzyka Koncerty, Festiwal Piosenki Żeglarskiej Szanty Kunice najbliższy weekend - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 11/07/2019 07:29
LIP 13
godz: 17:00

Powiew mórz i oceanów zacumuje w najbliższy weekend (12 - 13 lipca) nad kunickim jeziorem, bowiem GOKiS zaprasza na XXIX edycję Festiwalu Piosenki Żeglarskiej Szanty Kunice.

W piątek zabawę o godz. 17.00 otworzy konkurs piosenki żeglarskiej, w którym wystartuje pięć zespołów i dwóch solistów. Natomiast wieczorem na scenie zaprezentują się zespoły Znienacka Projekt (18.30), Oj Tam (19.30), Darke (20.30) i Atlantyda (21.30).

- Repertuar ostatniego zespołu stanowią tradycyjne i współczesne piosenki żeglarskie w akustycznych brzmieniach - zachęca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach.

Sobotnie koncerty rozpoczną także o godz. 17. Młode Wyjce. Następnie zagrają: North Cape (18.30), Mechanicy Szanty (20.00) i Orkiestra Samanta (około godziny 21:30.)

Tradycyjnie imprezie towarzyszyć będą zmagania żeglarzy podczas regat o puchar wójta Gminy Kunice. Sobotnie zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach, Omega i 470.

Festiwal Piosenki Żeglarskiej Szanty Kunice już w najbliższy weekend komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama