:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 0°C
powietrze Umiarkowane

Funkcjonariusze z Legnicy budują zaufanie obywateli do policji

Wydarzenia, Funkcjonariusze Legnicy budują zaufanie obywateli policji - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 03/12/2019 09:36

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński otrzymał podziękowanie dla policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy od ojca kierowcy, któremu zapalił się pojazd podczas jazdy autostradą A4.

Do zdarzenia doszło 30 października br. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy otrzymali zgłoszenie, ze na autostradzie A4 podczas jazdy zapalił się samochód. Na miejsce natychmiast udali się asp. szt. Andrzej Sabadach i sierż. szt. Bartłomiej Matysik, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili pomocy jego uczestnikom. Na miejscu okazało się, że doszło do samozapłonu pojazdu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze do zakończenia akcji gaśniczej udzielili pomocy i wsparcia kierowcy i pasażerce pojazdu.

„Dotychczas nikt nie udzielił mi ani mojemu synowi pomocy w tak wielkim wymiarze i w tak kryzysowej sytuacji. Za sprawą tych policjantów znacznie wzrosło nasze poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie do Policji” – pisze ojciec kierowcy.

Na szczęście nie doszło do tragedii i nikt nie ucierpiał w wyniku pożaru.

„Postawa Pana podwładnych skutkowała znaczną poprawą samopoczucia młodych ludzi oraz ich szybką rekonwalescencją psychiczną po ekstremalnie skrajnych doświadczeniach w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia” – pisze autor listu.

FOT. ANDRZEJ TRZECIAK

Funkcjonariusze z Legnicy budują zaufanie obywateli do policji komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama