:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze Umiarkowane

Galeria Szyfrów - groźny wirus opanuje miasto. Potrafisz przetrwać?

Galeria Piastów, Galeria Szyfrów groźny wirus opanuje miasto Potrafisz przetrwać - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 02/04/2019 12:15
KWI 07
godz: 00:01

Do Legnicy nadciąga groźny wirus zamieniający ludzi w zombie. Życie naszej cywilizacji zależy od ciebie i twoich znajomych. Czy dacie radę przetrwać i ocalić świat? Tak właśnie prezentuje się fabuła "Galerii Szyfrów" - zabawy łączącej idee tradycyjnych gier miejskich z klimatem popularnych ostatnio escape room (pokojów tajemnic).

Zabawa rozpocznie się punktualnie minutę po północy w nocy z 6 na 7 kwietnia w Galerii Piastów w Legnicy. Uczestnicy będą podzieli na zespoły. Każda drużyna otrzyma tzw. pakiet startowy, w którym będą znajdowały się niezbędne materiały do przejścia gry. Nad całą zabawą będzie czuwać grupa specjalnych moderatorów.

Atrakcji na pewno nie zabraknie. Pierwszą będzie możliwość wejścia do Galerii Piastów w nocy, zabawa bowiem rozpocznie się tuż po północy. Na terenie całego obiektu rozsiane będą zagadki, których rozwiązanie pozwoli uzyskać ostateczny kod dający zwycięstwo.

- Do ich rozwiązania nie będzie potrzebna żadna wiedza, będzie liczyła się spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. Na najlepszych będą czekały atrakcyjne nagrody. Na wszystkich spora dawka adrenaliny i wspaniała zabawa - wyjaśnia właściciel Składnicy Szyfrów Jarosław Szapował.

Składnica Szyfrów uchyliła także rąbka tajemnicy w sprawie fabuły nocnej zabawy.

- Legnica zostaje opanowana przez strasznego wirusa, który zamienia spokojnych dotąd mieszkańców w zombie. Jedynym bezpiecznym miejscem jest Galeria Piastów, ale czy na pewno?

Gra jest przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia. W każdej grupie powinna być także osoba dorosła. Rejestracji chętnych należy dokonać wcześniej. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły na stronie www.galeriaszyfrow.pl oraz na profilu Galeria Szyfrów na Facebooku. 

Reklama

Galeria Szyfrów - groźny wirus opanuje miasto. Potrafisz przetrwać? komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama