:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C
powietrze B. dobre
Wydarzenia, Godzina „W” Legnicy Hołd tablicą Szarych Szeregów - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 01/08/2019 19:30

Legnica pamiętała o 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Oficjalna uroczystość miała miejsce pod tablicą Szarych Szeregów przy ul. Okrzei. Kibice piłkarskiej Miedzi hołd cześć powstańcom oddali na pl. Wilsona.

Jak co roku, pod tablicą Szarych Szeregów hołd powstańcom warszawskim oddały władze miasta z prezydentem Tadeuszem Krzakowskim na czele i powiatu legnickiego reprezentowanego przez starostę Adama Babuśkę oraz delegacja rady miejskiej z przewodniczącym Jarosławem Rabczenką w składzie. Były też posłanki Ewa Szymańska i Elżbieta Stępień.

Nie zabrakło oczywiście przedstawicieli środowisk kombatanckich, mniejszości narodowych, lokalnych stowarzyszeń oraz harcerzy.

W tym samym czasie grupa kilkudziesięciu kibiców legnickiej Miedzi zatrzymała ruch samochodowy na placu Wilsona wchodząc na jedno z głównych legnickich skrzyżowań z płonącymi racami i flagami.

Godzina „W” w Legnicy. Hołd pod tablicą Szarych Szeregów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama