:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C

Gwiazda polskiego kina Robert Więckiewicz przyjedzie do Legnicy

Rozrywka Legnica, Gwiazda polskiego Robert Więckiewicz przyjedzie Legnicy - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 28/11/2019 11:40
GRU 05
godz: 18:00

5 grudnia gościem kolejnego Spotkania Kobiet w LETIA Business Center będzie znany polski aktor Robert Więckiewicz. Wstęp wolny.

Artysta opowie o pracy na planie filmowym, warsztacie aktorskim, wcielaniu się w role oraz produkcjach, w których brał udział - a jest ich łącznie kilkadziesiąt. Wymieniając choćby postacie pierwszoplanowe, w które wcielał się Robert Więckiewicz należy wspomnieć takie obrazy jak: Wałęsa. Człowiek z nadziei  (jako Lech Wałęsa), Pod Mocnym Aniołem (jako Jerzy), Kler (jako ks. Trybus), Ambassada (jako Adolf Hitler) czy Kołysanka (jako Michał Makarewicz).

Występował również w pierwszej polskiej produkcji Netflixa „Ślepnąc od świateł”. Aktor grywał także na deskach wielu prestiżowych polskich teatrów, a także w Teatrze Telewizji.

Równie bogato prezentuje się lista twórców filmowych, z którymi współpracował. Grał bowiem w produkcjach Feliksa Falka, Andrzeja Wajdy, Filipa Bajona, Juliusza Machulskiego, Tomasza Wiszniewskiego, Wojciecha Smarzowskiego, Marka Koterskiego i Tomasza Bagińskiego.

Na spotkaniu nie zabraknie także wątków legnickich związanych związanych ze wspomnieniami z czasów młodzieżowych. Robert Więckiewicz jest bowiem absolwentem Technikum Budowlanego w Legnicy. Co ciekawe, to nie jedyny artysta wywodzący się z tej szkoły, jej absolwentką jest m.in. Marzena Kipiel-Sztuka.

5 grudnia (czwartek), godz. 18.00, LETIA Business Center (Rycerska 24). Wstęp wolny.

Gwiazda polskiego kina Robert Więckiewicz przyjedzie do Legnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama