:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

I Memoriał Zdzisława Woźniaka w piątek i sobotę przy Lotniczej

Piłka Ręczna, Memoriał Zdzisława Woźniaka piątek sobotę Lotniczej - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 20/08/2019 12:07

W piątek i sobotę (23-24 sierpnia) w hali przy ul. Lotniczej rozegrany zostanie I Memoriał Zdzisława Woźniaka w piłce ręcznej mężczyzn. Wystąpią w nim cztery drużyny: Nielba Wągrowiec, Czuwaj Przemyśl, Gwardia Koszalin oraz Siódemka Miedź Legnica.

Pierwszego dnia turnieju rozegrane zostaną dwa mecze. W piątek Siódemka Miedź zmierzy się Nielbą Wągrowiec (godz. 18.00), a Gwardia Koszalin z Czuwajem Przemyśl (godz. 20.00).

Na sobotę zaplanowano cztery spotkania. O godz. 9.15 Siódemka Miedź zagra z Czuwajem, a o godz. 11.30 Gwardia z Nielbą. W sesji popołudniowej Siódemka Miedź o godz. 15.30 rozegra mecz z Gwardią, a na zakończenie turnieju o godz. 17.30 Nielba zmierzy się z Czuwajem. O godz. 19.00 planowana jest ceremonia zakończenia turnieju.

Zdzisław Woźniak prezesem MSPR Siódemka był przez 12 lat. Za jego kadencji Siódemka występowała na parkietach PGNiG Superligi, wywalczyła 3. miejsce w Pucharze Polski, a zespoły młodzieżowe sięgały po złote i srebrne medale mistrzostw kraju. Działalność Woźniaka została doceniona przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Z okazji 100. urodzin polskiego szczypiorniaka, zarząd ZPRP uhonorował go Złotą Odznaką „Zasłużony dla piłki ręcznej w Polsce”. Niestety nie zdążył jej osobiście odebrać. Zdzisław Woźniak zmarł w listopadzie 2018 r. Miał 63 lata.

I Memoriał Zdzisława Woźniaka w piątek i sobotę przy Lotniczej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama