:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe

Idą mrozy - nie bądźmy obojętni wobec leżących na ulicy osób!

Wydarzenia, mrozy bądźmy obojętni wobec leżących ulicy osób! - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 08/10/2019 09:01

Straż Miejska w Legnicy zwraca się z apelem do mieszkańców: nie przechodźmy obojętnie obok leżących na ulicy bez ruchu osób i zgłaszajmy takie sytuacje do odpowiednich służb pod numer telefonu 986 lub 112. Okres chłodów jesienno-zimowych jest przyczyną wielu zgonów z powodu wychłodzenia organizmu, a jednym telefonem możemy uratować ludzkie życie!

- Przez cały rok nasi funkcjonariusze reagują m.in. na leżące bez ruchu osoby w przestrzeni miejskiej. Głównie są to osoby bezdomne. Szczególnie w sezonie jesienno-zimowym na terenie całego kraju odnotowuje się wiele przypadków zagrożenia zdrowia i życia, a również zgonów tych osób. Często przyczyną jest nadmierne wychłodzenie organizmu. Za nami pierwsze przymrozki, zwracamy się więc do Państwa z apelem, aby reagować wobec osób potrzebujących pomocy i nie przechodzić obok nich obojętnie - apeluje Straż Miejska w Legnicy.

Widząc leżące bez ruchu osoby na ulicy możemy zadzwonić pod numer 986 (Straż Miejska w Legnicy) lub ogólny numer alarmowy 112.

Fot. Straż Miejska w Legnicy

Reklama

Idą mrozy - nie bądźmy obojętni wobec leżących na ulicy osób! komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama