:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Dobre

Ikar bez żadnych szans w Bielawie. Szybka porażka w trzech setach

Siatkówka, żadnych szans Bielawie Szybka porażka trzech setach - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 16/11/2019 23:02

Ikar Legnica przegrał z Bielawianką Bielawa 0:3 w meczu 7. kolejki siatkarskiej II ligi. Nasza drużyna nie była w stanie przeciwstawić się wyżej notowanym gospodarzom.

Bielawianka sobotni mecz wygrała bez żadnych problemów. Pierwszego seta do 20, drugiego do 18, trzeciego do 20 i cały mecz 3:0. Legniczanie nie mieli żadnych atutów, by ugrać w Bielawie choćby jednego seta.

Za tydzień (23 listopada) Ikar zagra w Sycowie z tamtejszym Rośkiem. Będzie to pojedynek dwóch ostatnich zespołów w tabeli grupy 4. II ligi. Nie trzeba tłumaczyć, że bardzo ważny w kontekście walki o utrzymanie się.

Bielawianka Bielawa – Ikar Legnica 3:0 (20, 18, 20)

Ikar: Michalewski, Pasik, Pańczyk, Kupiński, Szaynowski, Kozar (L) – Kroć, Świerzewski, Smętek, Duda.

Ikar bez żadnych szans w Bielawie. Szybka porażka w trzech setach komentarze opinie