:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Umiarkowane

Ile pieniędzy udało się zebrać kibicom Miedzi na rzecz Żołnierzy Wyklętych

Wydarzenia, pieniędzy udało zebrać kibicom Miedzi rzecz Żołnierzy Wyklętych - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 06/11/2019 09:39

Już po raz piąty piłkarscy fani Miedzi przyłączyli się ogólnopolskiej akcji na rzecz Fundacji Niezłomni. Wolontariusze w dniu Wszystkich Świętych kwestowali m.in. w okolicach cmentarza przy ul. Wrocławskiej.

Ogólnopolska kwesta na ekshumację i identyfikację Żołnierzy Wyklętych do Legnicy trafiła z inicjatywy legnickich fanów piłki nożnej. Odbyła się w naszym mieście po raz piąty. 1 listopada pięciu wolontariuszy kwestowało przy cmentarzu przy ul. Wrocławskiej i w okolicy stadionu im. Orła Białego

Kibice zebrali do puszek w sumie 1656,03 zł. - W imieniu fundacji dziękujemy przede wszystkim naszym wolontariuszom za to, że byli z nami. Za to, że mimo chłodu dzielnie kwestowali. Dziękujemy również wszystkim osobom, które nie przeszły obok naszych puszek obojętnie. Jesteście wielcy – mówi Bartłomiej Żygadło, koordynator ośrodka Kibice Razem w Legnicy.

Ile pieniędzy udało się zebrać kibicom Miedzi na rzecz Żołnierzy Wyklętych komentarze opinie

  • gość 2019-11-07 14:18:53

    Brawo

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama