:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
powietrze Dobre

Jaki będzie najlepszy prezent dla niereformowalnego palacza?

Po godzinach, będzie najlepszy prezent niereformowalnego palacza - zdjęcie, fotografia
Redakcja 17/01/2019 12:22

Pomimo iż statystyki przedstawiające odsetek osób palących pokazują coraz większe spadki liczby ludzi codziennie potrzebujących przysłowiowego „dymka”, w polskich realiach palacze wciąż stanowią spory procentowy udział w skali kraju.

Wystarczy zastanowić się, jak wielu z naszych znajomych rytualnie sięga po papierosa a przekonamy się, że popularny nałóg wcale nie ma się gorzej w społeczeństwie. Na nasze szczęście tę utrzymującą się tendencję zauważyli także sprzedawcy prezentowych gadżetów. Poniżej postaramy się pokazać Państwu, co najlepiej sprawdzi się jako upominek miłośnika tytoniu.

Papierośnice dla wielbicieli starych, dobrych klimatów

Dla starszych pokoleń warto wystarać się o dystyngowaną papierośnicę, która pomoże zadać szyku na spotkaniach wieczorowych oraz wyjściach do opery bądź teatru. Wszędzie tam, gdzie tylko chcielibyśmy zabłysnąć i odróżnić się od otaczającego nas tłumu, powinniśmy móc wydobywać naszą ukochaną używkę z pięknego połyskującego metalem najszlachetniejszej próby pudełka.

Papierośnica to również idealny podarunek dla wielbicieli stylu retro i dawnych obyczajów. Jej pozornie atawistyczny charakter także i w obecnych czasach potrafi, obok zaskoczenia, wywołać podziw i szacunek . Wszystko to sprawia, że warto nie tylko rozważyć jej kupno, lecz także zastanowić się nad najlepszymi dostępnymi wersjami – a więc tymi ze złota i srebra najlepszej próby.

Najnowsza generacja zapalniczek dla gadżeciarzy

Na zupełnie innym biegunie ustawić należy produkt określany jako zapalniczka plazmowa. Ta wyjątkowa zapalniczka elektryczna usb   będzie mogła bez względu na wiatr czy deszcz odpalić dla nas papierosa nawet do 60. razy. Po tylu odpaleniach konieczne będzie podłączenie jej do naładowania przy dowolnym źródle energii. W grę wchodzą ładowarki, power banki, komputery i inne urządzenia z portem USB . Ponieważ jest to aktualnie najbardziej popularne z wejść w domowej elektronice na całym świecie, nie powinniśmy mieć problemów z napełnianiem słupka energii.

Ponadto, na korzyść zapalniczki na USB przemawia jeszcze kilka innych aspektów budowy przedmiotu. Przede wszystkim, produkt ten dostępny jest w wersji srebrnej, czarnej oraz pozłacanej, a dodatkowo możliwe jest zamówienie wzoru grawerskiego i wypalenie go laserowo na wybranym modelu – dodaje specjalista w dziedzinie grawerunków z Murrano, na co dzień zajmującego się upiększaniem i uzupełnianiem biżuterii o cenne dedykacje, daty oraz inicjały. Spersonalizowana papierośnica, niegdyś marzenie, na które mogli sobie pozwolić jedynie nieliczni, dziś pozostaje na wyciągnięcie ręki każdego internauty. Warto już teraz zakończyć zastanawianie się nad przyszłymi podarkami dla nowożeńców, jubilatów i solenizantów. Każdy palący będzie nam wdzięczny za tak niesamowity upominek.

Jaki będzie najlepszy prezent dla niereformowalnego palacza? komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama