:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Umiarkowane
Edukacja, Jakie studia trudną decyzję - zdjęcie, fotografia
DAMI TV 10/07/2019 14:52

Trwa proces rekrutacji na wyższe uczelnie. Legnicka PWSZ im. Witelona odnotowuje większą liczbę osób poszukujących informacji na temat studiowania niż rok temu. Kilkanaście kierunków studiów na tej uczelni interesuje nie tylko mieszkańców najbliższego regionu. Czas na rejestrację internetową jest do końca lipca. Kiedy powinno się dostarczyć dokumenty i kiedy studenci poznają wyniki rekrutacji?

Informacje na temat kierunków kształcenia na PWSZ  w Legnicy można uzyskać nie tylko na stronie uczelni, ale też bezpośrednio w punkcie, w którym cały czas obecny jest pracownik placówki. Pomysłowe żółte stópki umieszczone na podłodze uczelnianego gmachu kierują przyszłych studentów do miejsca, gdzie czeka na nich pełen pakiet wiedzy o tym, co można studiować na PWSZ w  Legnicy.

- Oferujemy bardzo wiele, bo studia licencjackie, inżynierskie, uzupełniające magisterskie, a także jednolite studia magisterskie. Gama kierunków jest bardzo szeroka począwszy od humanistycznych i filologii angielskiej chociażby, poprzez prawo, kierunki medyczne, jak pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, dietetyka, fizjoterapia aż do technicznych jak informatyka, logistyka i transport. Nie sposób wszystkie wymienić, ale wszystko można znaleźć na naszej stronie internetowej - mówi Mirosław Szczypiorski z legnickiej PWSZ. 

Przyszli studenci na rejestrację online mają czas do końca lipca. Dokumenty powinni dostarczyć między 29 a 31 lipca, zaś 2 sierpnia poznają wyniki rekrutacji. Drugi etap naboru na uczelnię zacznie się tuż po wywieszeniu list. Wtedy PWSZ ponowi rekrutację na te kierunki, na które będą jeszcze miejsca. 

Reklama

Jakie studia? Czas na trudną decyzję komentarze opinie

  • gość 2019-07-26 15:12:46

    Ja wybrałam szkołę policealną a nie studia - uważam, że jest to bardziej przyszłościowe i odpowiednio przygotuje się do zawodu. Wybór: Studium Pracowników
    Medycznych i Społecznych, kierunek - technik dentystyczny. Po ukończeniu szkoły będę mogła pracować w zawodzie i mimo to dalej sie doszkalać )

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama