:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C

Jakub Łukowski: „Przybyłem awansować z Miedzią do ekstraklasy”

 Piłka nożna, Jakub Łukowski „Przybyłem awansować Miedzią ekstraklasy” - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 02/09/2019 09:50

Bohaterem niedzielnego meczu Miedzi Legnica z Wigrami Suwałki (2:1) był Jakub Łukowski. 23-letni skrzydłowy w sobotę podpisał umowę, potem wziął udział w treningu, a dzień później strzelił gola i zaliczył asystę. Co powiedział po meczu?

- Nie liczyłem, że tak szybko zadebiutuję, ale gdy dowiedziałem się, że Miedź zdążyła mnie zarejestrować i usiadłem na ławce, to liczyłem, że wejdę na boisko. W piątek pojawiłem się w Legnicy, a w sobotę odbyłem z drużyną tylko rozruch. Nie było nawet czasu na bliższe poznanie nowych kolegów. Mówicie, że dobrze wyglądała moja współpraca z Marquitosem? To jest tak świetny piłkarz, że nie trzeba się z nim poznawać. Wszystko w temacie!

- Nigdy nie miałem tak udanego debiutu. Gol i asysta - czego chcieć więcej od 30 minut spędzonych na boisku. Dlaczego zdecydowałem się na transfer? Rozmawiałem z trenerem Nowakiem i dyrektorem sportowym Ubychem i spodobał mi się pomysł, jaki mają na drużynę i moje miejsce w niej. Przybyłem do Legnicy awansować z Miedzią do ekstraklasy.

FOT. Andrzej Trzeciak

Jakub Łukowski: „Przybyłem awansować z Miedzią do ekstraklasy” komentarze opinie

  • gość 2019-09-02 13:27:19

    dawać go do niskiego pressingu, raz dwa :)

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama