:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Jarmark Wielkanocny w Galerii Piastów

Galeria Piastów, Jarmark Wielkanocny Galerii Piastów - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 11/04/2019 00:09
KWI 13
godz: 10:00

W najbliższy weekend (13 i 14) w Galerii Piastów odbędzie się obfitujący w świąteczne dekoracje i jedzenie Legnicki Jarmark Wielkanocny. Nie zbraknie także klimatycznych zespołów na ludową nutę.

Tylko w następną sobotę i niedzielę w centrum handlowym Galeria Piastów będzie można zaopatrzyć się w liczne oryginalne ozdoby wielkanocne jak m.in. pisanki, kraszanki, palmy i stroiki, ręcznie dziergane koszyki czy wyszywane serwety. Na straganach będzie można znaleźć także tradycyjne jadło, wyroby cukiernicze, pszczelarskie i wędliniarskie.

O świąteczny klimat zadbają występujące w galerii zespoły ludowe: Czernianki z Czernej, Fudżijamki z Pielgrzymki, Cicha Woda z Udanina, Złota Leszczyna z Wilkowa, Cichowodzianie z Budziszowa Wielkiego, Michalinki z gminy Chojnów i Echo z Bolkowa.  Podczas Legnickiego Jarmarku Wielkanocnego rozstawione zostanie także Koło Gospodyń Wiejskich.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, Stowarzyszenie Kulturalne „Krajobrazy”, oraz Galerię Piastów.

Jarmark Wielkanocny w Galerii Piastów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama