:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
powietrze B. dobre

Jest wykonawca remontu SP 19. Boiska przy II LO poczekają

Samorząd, wykonawca remontu Boiska poczekają - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 09/05/2019 11:41

Zakład Ogólnobudowlany z Osieka wygrał ogłoszony przez ratusz przetarg na termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 19 przy al. Rzeczypospolitej z ceną 2 639 978 zł. Nie udało się z kolei wyłonić wykonawcy kompleksu boisk przy II Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Zielonej.

Zakres prac w szkole przy al. Rzeczypospolitej obejmuje m.in.: ocieplenie ścian budynku, dachu, wymianę okien, drzwi, instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem i modernizację ogrzewania. Inwestycja powinna być zakończona w marcu 2020 roku. Wykonawcę termomodernizacji udało się urzędnikom wybrać za drugim razem. Pierwszy przetarg wylądował bowiem w koszu, bo oferty były za drogie.

Drugi przetarg urząd miasta będzie musiał rozpisać również w przypadku modernizacji kompleksu sportowo- rekreacyjnego przy w II Liceum Ogólnokształcącym. Do pierwszego stanęła tylko jedna firma – „Bud-Ziem” z Pszenna pod Świdnicą. Jej oferta opiewała na ponad 2,7 mln zł. Jako że miasto na boiska ma zarezerwowane 1,5 mln zł to postępowanie zostało unieważnione.

Nowy kompleks boisk przy ul. Zielonej ma być gotowy na rok szkolny 2020/2021. Zakres inwestycji przy liceum obejmuje m.in. rozbiórkę istniejących boisk o nawierzchni asfaltowej, ziemnych kortów tenisowych i trybun. W ich miejsce powstaną: boiska do piłki ręcznej, koszykowej i siatkówki, kort tenisowy, siłownia plenerowa, bieżnia lekkoatletyczna wraz ze skocznią w dal. Teren szkoły zyska nowe ogrodzenie wraz z ławkami i innymi elementami małej architektury.

Jest wykonawca remontu SP 19. Boiska przy II LO poczekają komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama