:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -1°C
powietrze Umiarkowane

Juwenalia PWSZ w Legnicy - studenci zapraszają do zabawy!

Dawid Stefanik 22/05/2019 15:48
MAJ 24
godz: 16:00

Już w najbliższy piątek władzę w mieście oficjalnie przejmą studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Żacy z tej okazji zapraszają do wspólnej juwenaliowej zabawy przy muzyce klubowej na dziedzińcu uczelni. Główną gwiazdą studenckiego święta w tym roku jest DJ C-Bool.

W piątek o godzinie 16:00 na dziedzińcu PWSZ studenckim zwyczajem "para królewska" odbierze z rąk władz ratusza klucze do miasta, zaś od profesorów klucze do bram uczelni. Tym samym zacznie się wielka studencka zabawa.

Warto zaznaczyć, że wszyscy studenci, którzy wezmą udział w wydarzeniu, otrzymają darmową wejściówkę na koncerty. Natomiast pierwsze 30 osób, które będą posiadały jakiś element przebrania powiązany z tematem superbohaterów - który jest motywem przewodnim Juwenaliów - otrzymają koszulkę juwenaliową.

Dla studentów i ich gości zagra m.in. słynny DJ C-BooL, którego muzyka na YouTube doczekała się w sumie ponad 240 milionów wyświetleń. Artysta od 2016 roku sukcesywnie podbija różne listy przebojów, a w 2017 r. zdobył Poczwórną Platynową Płytę w kategorii Najlepszy hit za nagrany z wietnamską wokalistką Giang Pham singiel “Magic Symphony". Największym sukcesem artysty okazał się jednak utwór “Wonderland” (2018), który osiągnął na YouTube ponad 70 milionów odsłon.

Poniżej prezentujemy pełny program koncertów:

16.30 - 18.00 Pedroboks,

19.00 - 20.00 Dj Ptaq,

20.00 - 21.00 Dj W,

21.00 - 22.00 Hazel,

22.00 - 23.00 Brave,

23.00 - C-Bool.

Studenci przygotowali także różne gry i zabawy na dziedzińcu uczelni, podczas których będzie można zdobyć drobne fanty. Ponadto w Galerii Piastów o godz. 19:30 powstanie „Strefa Fana”, w której będziecie można spotkać się z C-Bool-em, zdobyć autograf artysty i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Impreza staruje 24 maja o godz., 16:00 na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Bilety w cenie 10 zł ulgowe (studenci i uczniowie) oraz 15 zł normalne są dostępne online. W dzień koncertu ceny biletów wzrosną do 15 zł (ulgowe) i 20 zł  (normalne).

Juwenalia PWSZ w Legnicy - studenci zapraszają do zabawy! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama