:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C
powietrze B. dobre

Już w sobotę "Aktywni i Kreatywni" zapraszają na koncert "Out Of Control - art & music"

Muzyka Koncerty, sobotę Aktywni Kreatywni zapraszają koncert Control music - zdjęcie, fotografia
Redakcja 30/11/2019 11:12
LIS 30
godz: 18:00

Już sobotę (30 listopada) w klubie Spiżarnia odbędzie się 5. edycja andrzejkowej imprezy charytatywnej "Out Of Control" - tym razem pod hasłem "art & music" organizowanej przez Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie. W tym roku nocne koncerty LAIK wzbogacił strefą "art" w klimatycznej hippisowskiej aranżacji, na której m.in. zobaczycie ciekawe prace lokalnych plastyków i fotografów, poznacie tajniki tatuażu, który zrobi studio KleinDevil. Dochód z imprezy, tradycyjnie przeznaczony zostanie na paczki świąteczne dla dzieci z uboższych domów.

Koncert „Out of Control” to świetna okazja do zaprezentowania się dla mniej lub bardziej doświadczonych solistów oraz kapel, którzy chcą budować wraz z LAiK lokalną scenę muzyczną i przy okazji zrobić coś fajnego – swoimi talentami i pasją do muzyki sprawić uśmiech na twarzach dzieciaków z uboższych legnickich domów. Tym razem będzie bardziej rockowo, choć nie zabraknie akcentów bluesowych czy spokojniejszej alternatywy. Na scenie usłyszymy łącznie 7 formacji: Comin, The Cold, Singer or Sinner, Plug'n'Blues, The Rolling Thunder oraz Patrycja Kamola ze swoją najnowszą płytą.

Tym razem organizatorzy ze Stowarzyszenia Legnica Aktywnie i Kreatywnie idę imprezy próbują nieco zmodyfikować, szerzej otworzyć, pchnąć w kierunku „art out of control". Spiżarnia nabierze nieco bardziej hippisowskiego i artystycznego stylu, dzięki klimatycznej aranżacji oraz towarzyszącej koncertowi wystawie.

 Dochód z imprezy, czyli cegiełek wstępu, tatuaży oraz licytacji rozmaitych fantów zostanie poznaczony na akcje „Uśmiech pod Choinkę” Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, dzięki której dzieci pochodzące z uboższych domów otrzymają mikołajkowe prezenty. Warto zaznaczyć, że poprzednia edycja imprezy została nawet wyróżniona jako akcja charytatywna roku 2018 w Legnicy.

Więcej informacji o artystach ze strefy art, kapelach i fantach na licytacje LAIK będzie udostępniał na oficjalnym wydarzeniu imprezy na Faceboook. 

Koncert obędzie się 30 listopada o godz. 18.00 w klubie Spiżarnia w Legnicy.

Cegiełki wstępu w cenie 10 zł do nabycia w (od 20 listopada):
- Sklepik z Marzeniami (Legnica, Najświętszej Marii Panny 14 a-d)
- Art Cafe Modjeska (Legnica Rynek 39- gmach teatru)
- Klub Spiżarnia (Legnica, ul. Piastowska 1)
- Klub "4pokoje" (Legnica, Młynarska 7)
oraz w cenie 12 zł przed wejściem na koncert.

 

COMIN
Comin to wałbrzyski zespół powstały w 2013 roku, składający się z pięciu chłopaków o zróżnicowanych inspiracjach - w swojej muzyce próbują oni łączyć różne style, zachowując przy tym wspólny mianownik, jakim jest ciężkie rockowo-metalowe granie.Na koncie kapeli znajduje się wydane własnym sumptem "Demo EP" z sześcioma utworami, wiele zagranych koncertów oraz zajęte czołowe miejsca w przeglądach muzycznych -w tym I miejsce w Przeglądzie Kapel Rockowych PKRock'18 w Legnicy. Z uwagi na trudność w zaszufladkowaniu muzyki jaką grają, zespół żartobliwie określa swoją muzykę jako "very" metal z domieszką muzyki młodzieżowej.

 


The Rolling Thunder akustycznie
Zespół “The Rolling Thunder” powstał w 2016 roku na fali grunge’owego szaleństwa młodych artystów. Po dość brudnych początkach, muzycy przenieśli się poza bunt lat 90, a piosenki zaczęły nabierać innego - ciekawszego brzmienia. Podczas koncertu, przez wzgląd na chwilową nieobecność perkusisty, zaprezentują się w wersji “unplugged”.THE COLD
The Cold zrodził się z inicjatywy trojga znających się wcześniej, grających w różnych składach muzyków, gdzie w wyniku poszukiwań, prób, zmian składu, określił się rodzaj muzyki jaki grają oraz pełny skład. Rock, hardrock to dwa nurty, w których odnaleźć można brzmienia, które charakteryzują The Cold. Zespół oprócz własnych kompozycji wykonuje pomysłowo zrealizowane covery m.in. Nasze Randez-Vous, czy Mamona, okraszone zapomnianą już sztuką grania melodyjnych solówek.W 2016 roku zagrali na legnickich Juwenaliach, przed trzytysięczną publiką.


Plug'n'Blues
Plug'n'Blues tworzy czterech pasjonatów bluesa: Tomasz Łabowicz (gitara, wokal), Waldemar Winkler (perkusja), Ireneusz Matys (gitara basowa) i Jakub Matya (klawisze). Choć żaden z nich zawodowo nie ma nic wspólnego z muzyką, to sukcesywnie szyją bluesa z zamiłowania do muzyki. Ich twórczość stanowi sumę życiowych przeżyć i emocji, które ulatniają się podczas wspólnego grania. Zespół na koncertach wykonuje zarówno covery polskich sandrów bluesowych jak i własne kawałki bluesa. Plug'n'Blues jest znany lokalnej publiczności choćby z koncertów na dwóch ostatnich finałach WOŚP w Legnicy.


Patrycja Kamola z nową płytą "Nadejdzie lepszy czas"
"Nadejdzie lepszy czas" to już druga płyta 25-letniej Patrycji Kamoli, wokalistki, kompozytorki, tekściarski i pedagoga. Choć debiutancki krążek "Czekając na miłość" był pozycją mocno jazzową, a artystka w ostatnich miesiącach prezentowała nowe oblicze z nieco bardziej rockowym pazurem, to najnowszy album prezentuje jeszcze inną odsłonę artystki i raczej zaskoczy jej słuchaczy. Jest to kompozycja typowo radiowa w nurcie muzyki popowej. Całość jest przepełniona gorzko-słodkimi osobistymi przeżyciami i spostrzeżeniami młodej kobiety, które ulotniły się w słowach i lekkiej w odbiorze muzyce.

 


Hania Gwóźdź - Singer or Sinner
Singer Or Sinner to wokalistka tworząca muzykę alternatywną. W swojej twórczości zależy jej przede wszystkim na przelewaniu emocji w dźwięki. Wokalem zajmuje się już od 7 lat. Ma na swoim koncie liczne występy na lokalnych imprezach, ale nie tylko. Jej muzyka jest dostępna na różnych portalach muzycznych. Współpracuje z zagranicznymi twórcami, wykonuje utwory w języku angielskim.

Kebz
Rockowy zespół Kebz, powstały w 2016 roku, po krótkiej przerwie od działalności powrócił i od miesiąca gra regularne koncerty. W 2017 roku zajęli 2 miejsce w legnickiej bitwie dźwięków “Sound War”. Muzyków łączy pasja, która przeobraża się w czystą energię i radość, którą przekazują widowni ze sceny. Wierzą w nieśmiertelność muzyki i pragną pozostawić po sobie coś wyjątkowego.

Już w sobotę "Aktywni i Kreatywni" zapraszają na koncert "Out Of Control - art & music" komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama