:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze B. dobre

Już w sobotę festiwal reggae nad jeziorem w Kunicach

Muzyka Koncerty, sobotę festiwal reggae jeziorem Kunicach - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 26/08/2019 11:04
SIER 31
godz: 16:00

Tradycyjnie już pod koniec sierpnia Gminy Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach zaprasza na „Festiwal Reggae nad jeziorem”. Na imprezie usłyszymy pięć zespołów Mr. Nice Guy Project, I-REY, Siloe Rockers, Zielony Groszek i Tabu. Wstęp wolny.

Skoczna i rytmiczna muzyka z jamajskich wysp świetnie odnalazła się także na plaży położnej nad barwnym kunickim jeziorem. Festiwal reggae co roku przyciąga wielu sympatyków gatunku z regionu i stanowi jedną z największych imprez tego typu w naszym województwie.

W tym roku na kunickiej scenie usłyszmy zarówno zespoły nieco mniej znane jak Mr. Nice Guy Project, I-REY, Siloe Rockers oraz jedną z czołowych formacji polskiej sceny reggae Tabu. Dziesięcioosobowy zespół podczas koncertów oprócz klasycznych instrumentów jak gitara, perkusja, instrumenty klawiszowe posiada także sekcję dętą złożoną z trąbki, saksofonu i puzonu. Kapala ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych "Jednosłowo" (2006) "Salut" (2009) "Endorfina" (2012) "Meteory" (2015) i "Sambal" (2019) oraz płyty koncertowe m. in. zarejestrowany występ na Przystanku Woodstock 2014.

W Kunicach usłyszymy także podchodzący z Legnicy Zielony Groszek na czele ze swoim charyzmatycznym lider Stasiastym, który aktualnie zmaga się z ciężką chorobą i jak zapowiada, jest to prawdopodobnie jego ostatni koncert do czasu zakończenia terapii.

Imprezie towarzyszy po raz czwarty Kunicki Bieg Reggae, na który zgłosiło się drogą internetową już ponad sto osób. Chętni do udziału w rywalizacji mogą jeszcze się zapisać w dzień imprezy tuż przed rozpoczęciem zawodów. Bieg zaplanowany jest na trzech tasach wynoszących 5, 10 i 20 km. Start o godz. 10 spod siedziby LOK w Kunicach (ul. Słoneczna 10).

Festiwal rozpocznie się 31 sierpnia o godz. 16.00 na ternie GOKiS Kunice. Wstęp wolny.

Już w sobotę festiwal reggae nad jeziorem w Kunicach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama