:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 11°C
powietrze Złe

Kandydat na senatora postuluje bezpłatną kolej w całej Polsce!

Wydarzenia, Kandydat senatora postuluje bezpłatną kolej całej Polsce! - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 19/09/2019 09:52

Kandydat „Bezpartyjnych Samorządowców” na senatora w okręgu legnickim Tymoteusz Myrda swoją kampanię rozpoczął z przytupem. Lubinianin przebił chyba wszystkie dotychczasowe obietnice wyborcze rzucając postulat bezpłatnej kolei.

- Gdy miasto Lubin jako pierwsze na Dolnym Śląsku wprowadzało bezpłatne autobusy miejskie, nasi sąsiedzi pukali się w głowę? Dziś ten pomysł kusi coraz więcej miast. Moim pomysłem jest BEZPŁATNA KOLEJ w całym kraju, którą łatwo dojedziemy do pracy, do rodziny, na wakacje? Darmowa ogólnopolska kolej będzie tańsza niż programy socjalne PiS i obiecywane przez rząd autobusy-widma PKS, a spowoduje gospodarczy skok do przodu. Im łatwiej nam się poruszać, tym więcej możemy zdziałać - pisze Tymoteusz Myrda na swoim facebookowym profilu.

Od prawie roku Myrda jest członkiem zarządu województwa dolnośląskiego. Odpowiada w nim m.in. za transport, w tym rzecz jasna za kolej. To jeden z najbardziej zaufanych ludzi prezydenta Lubina Roberta Raczyńskiego. W 2014 r. startował w wyborach na prezydenta Legnicy.

O mandat senatora Myrda rywalizuje z Dorotą Czudowską (PiS) i Elżbietą Stępień (wspólna kandydatka opozycji).

FOT. Facebook/Tymoteusz Myrda

Reklama

Kandydat na senatora postuluje bezpłatną kolej w całej Polsce! komentarze opinie

  • gość 2019-09-19 14:49:45

    Dlaczego NIE ???? Bezpłatna ona i tak nie będzie, ponieważ WYKONAWCA przewozów nie będzie pracował za darmo. Z czegoś musi się przecież utrzymać . MY Polacy mamy największe PODATKI w CAŁEJ YEWROPIE więc STAĆ NAS NA TO aby OKUPANT woził nas bez kupowanych przez nas biletów.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama