:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 0°C
powietrze Umiarkowane

Karatecy z Ukrainy najlepsi w legnickim turnieju Arashi Cup 2019

Sztuki Walki, Karatecy Ukrainy najlepsi legnickim turnieju Arashi - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 03/12/2019 13:06

Za nami druga edycja Arashi Cup pod patronatem senator Doroty Czudowskiej. W imprezie zorganizowanej przez Arashi Legnica wzięło udział 500 zawodniczek i zawodników z 38 klubów z 6 państw. Rozegrano aż 669 osobo-konkurencji.

Klasyfikację generalną zawodów wygrał Klub Karate Union Lwów z dorobkiem: 14 złotych, 14 srebrnych oraz 13 brązowych. Na drugim miejscu uplasował się klub Shogun Sports Corporation z Kijowa z dorobkiem 13 złotych, 9 srebrnych i 16 brązowych medali. Na trzecim miejscu sklasyfikowany został Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich „Budokan” - 6 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych medali.

Prezes Arashi Legnica Robert Rugier za naszym pośrednictwem dziękuje rodzicom, zawodnikom, przyjaciołom klubu oraz Klubowi Karate Goju Ryu Shuseikan Poland za zabezpieczenie techniczne (maty i telewizory) oraz współorganizację tak turnieju. - Za rok trzecia edycja na którą już teraz zapraszamy. Będzie ciekawie – zapewnia Robert Rugier.

Karatecy z Ukrainy najlepsi w legnickim turnieju Arashi Cup 2019 komentarze opinie