:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 0°C
powietrze Umiarkowane

Karateka z Legnicy mistrzem Czech. Teraz pojedzie na MŚ w Japonii

Sztuki Walki, Karateka Legnicy mistrzem Czech Teraz pojedzie Japonii - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 03/12/2019 13:19

Zawodnicy Klubu Karate Kyokushin Legnica osiągnęli doskonałe wyniki w tegorocznej edycji międzynarodowej ligi karate kumite młodzieży i dzieci w Czechach. Aleksander Krzywicki junior, który w swojej kategorii wygrał trzy z czterech rund, został mistrzem Czech.

Czeska liga składa się z czterech rund, każda odbywa się w innej miejscowości i jest organizowana przez inny klub. Pierwsza runda odbyła się w marcu w Pradze, w czerwcu młodych karateków gościły Frantiskove Laznie. W październiku zmagania odbyły się w Klatovie, a ostatnia rundę rozegrano 30 listopada 2019 r. w Sokolovie.

Świetnie wypadł Aleksander Krzywicki junior. W jednej rundzie nie startował z powodu kolizji terminów (start w Białymstoku). W dwóch pierwszych rundach został także najlepszym technikiem zawodów.

Krzywicki wystartował także w 9. Otwartych Mistrzostwach Republiki Czeskiej, gdzie odniósł pewne zwycięstwo. Krzywicki już 8 grudnia wystartuje w mistrzostwach świata w japońskiej Osace.

W Czechach wystartowali także Ania i Jan Jaroszyńscy. Ania w Sokolovie zdobyła pierwsze miejsce i ostatecznie zajęła w lidze miejsce trzecie. Jej brat Jan w Sokolovie był trzeci.

Klub Karate Kyokushin Legnica działa w strukturach I.K.O. Nakamura Branch Zakopane, prowadzonym przez shihana Włodzimierza Weselskiego. Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów.

ŹRÓDŁO: URZĄD MIASTA W LEGNICY

Karateka z Legnicy mistrzem Czech. Teraz pojedzie na MŚ w Japonii komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama