:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C
powietrze Dobre

Kibice szykują kwestę na rzecz Żołnierzy Wyklętych. Potrzebni wolontariusze

Wydarzenia, Kibice szykują kwestę rzecz Żołnierzy Wyklętych Potrzebni wolontariusze - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 24/09/2019 08:38

Fani piłkarskiej Miedzi Legnica już tradycyjnie przyłączają się do ogólnopolskiej kwesty na rzecz ekshumacji i identyfikacji Żołnierzy Wyklętych. Zbiórka pieniędzy odbędzie się 1 listopada. Tym razem nie tylko przed cmentarzem przy ul. Wrocławskiej.

- Przez ostatnie cztery lata zbieraliśmy pieniądze przed bramą głównego cmentarza. Tym razem chcielibyśmy wyjść do jeszcze większej rzeszy legniczan – mówi Bartłomiej Żygadło z ośrodka "Kibice Razem Miedź Legnica".

Poza zbiórką prowadzoną przy cmentarzu głównym kibice będą kwestować na nowym cmentarzu komunalnym w Jaszkowie, przy katedrze i przed innymi kościołami oraz w rynku i w Galerii Piastów

- Dlatego zwracamy się do  legniczan, by dołączyli do nas i pokazali, że historia Polski nie jest im obojętna. Dzięki takim akcjom mamy możliwość upamiętnić bohaterów wojennych, którzy walczyli o wolną Polskę. Każda osoba, która dołączy do nas otrzyma oryginalny identyfikator zezwalający na zbiórkę, puszkę na zbierane fundusze, ulotki, plakaty, baner reklamowy do powieszenia w miejscu zbiórki, wlepki dla osób, które postanowią wesprzeć finansowo całą akcję, podziękowania w formie dyplomów za udzielona pomoc i bilet na wybrany mecz Miedzi – mówi Bartłomiej Żygadło.

Uwaga! Każdy, kto chce wesprzeć działania legnickich kibiców powinien się z nimi skontaktować za pośrednictwem Facebooka lub  telefonicznie pod numerem 731 594 666. 

Organizatorzy kilka dni przed kwestą przygotują zebranie wprowadzające w ośrodku Kibice Razem Miedź Legnica.

Kibice szykują kwestę na rzecz Żołnierzy Wyklętych. Potrzebni wolontariusze komentarze opinie

  • oprych - niezalogowany 2019-09-24 13:11:51

    Dobra inicjatywa brawo Tylko Miedź Mks

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama