:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
powietrze B. dobre

Kiedy w listopadzie będzie dyżurować miejski rzecznik konsumentów

Wydarzenia, Kiedy listopadzie będzie dyżurować miejski rzecznik konsumentów - zdjęcie, fotografia
Paweł Jantura 05/11/2019 09:12

Miejski rzecznik konsumentów w Legnicy Tomasz Strojek, zaprasza mieszkańców miasta i powiatu legnickiego do korzystania z bezpłatnych porad prawnych w zakresie ochrony konsumenckiej. Sprawdźcie harmonogram dyżurów w listopadzie.

W Legnicy Tomasz Strojek dyżurować będzie 18 listopada w Galerii Piastów (II piętro) od godz. 11.00 oraz 8 i 29 listopada w Centrum Integracji Społecznej (ul. Kościelna 3) od godz. 11.00.

Dla mieszkańców powiatu - 15 listopada w Legnickim Polu (Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej) od godz. 12.00 i 25 listopada w Urzędzie Gminy Chojnów od godziny 12.00.

Na spotkania z rzecznikiem konsumentów warto zabrać ze sobą wszystkie istotne w sprawie dokumenty, np. paragon, fakturę, zamówienie, umowę, regulamin, złożone reklamacje, prowadzoną z przedsiębiorcą korespondencję, a jeśli to możliwe, także przedmiot, o który toczy się spór.

Kiedy w listopadzie będzie dyżurować miejski rzecznik konsumentów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama