:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze B. dobre

KOD Legnica odda w sobotę hołd Szaremu Człowiekowi - Piotrowi Szczęsnemu

Wydarzenia, Legnica sobotę hołd Szaremu Człowiekowi Piotrowi Szczęsnemu - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 15/10/2019 11:49
PAŹ 19
godz: 18:30

W sobotę o godz. 18.30 (19 października) legnicki Komitet Obrony Demokracji zaprasza do publicznego wspomnienia Piotra Szczęsnego, który przed dwoma laty w samym centrum Warszawy dokonał samospalenia w akcie sprzeciwu wobec działań PiS.

- W drugą rocznicę tego wydarzenia zatrzymajmy się na chwilę, pomyślmy, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Co w nas zostało z tego przekazu? Tego dnia w różnych miastach Polski zostanie odczytany manifest Piotra. Legniczanie spotykają się jak co roku na rynku naprzeciw śledziówek – mówi lider KOD Legnica, Jacek Głomb.

Piotr Szczęsny podpalając się publicznie 19 października 2017 r. w Warszawie opublikował również manifest polityczny, w którym m. in. sprzeciwiał się łamaniu praw, w tym konstytucji, niszczeniu demokracji, ograniczaniu praw obywatelskich, mowie nienawiści w przestrzeni publicznej, dewastacji przyrody, kompromitacji kraju na arenie międzynarodowej czy dyskryminacji mniejszości.

Piotr Szczęsny był naukowcem (chemikiem), działaczem "Solidarności" oraz doradcą dla NGO i firm komercyjnych w zakresie budowania zespołu, motywacji i relacji z klientami.

Fot. Wikipedia

KOD Legnica odda w sobotę hołd Szaremu Człowiekowi - Piotrowi Szczęsnemu komentarze opinie

 • tupolev - niezalogowany 2019-10-15 19:44:58

  Facet miał po prostu problem z głową . Jak ktoś podpala się bo mu politycy nie odpowiadają to jest zwykłym świrem i jego miejsce jest na oddziale psychiatrycznym zamkniętym .

 • Gośćyyy - niezalogowany 2019-10-15 19:59:01

  Uczczenie patologicznego zachowanie człowieka chorego jest chamówą ...Moźe Kod chciałby aby jeszcze parę osób by się tak zachowało i na fali samopodaleń ich mėdrzec z teatru zostaje senatorem .....raz się już nie udało , może tym razem

 • Gość - niezalogowany 2019-10-16 20:09:18

  Gość od treningu motywacji dokonał samospalenia. To jakby wewnętrznie niespójne.
  To święty Kodu? Jacek ustanowił nowe świeckie święto. Też jakby niespójne. Hm.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-16 20:11:10

  Tujantura zawsze robił dobrze platfusom, okołoteatralnej grupie jacusia.i teraz też im włazi bez mydła.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama