:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 9°C
powietrze Umiarkowane

Kolejna akcja kibiców Miedzi. Tym razem zbierają karmę dla zwierząt

Wydarzenia, Kolejna akcja kibiców Miedzi razem zbierają karmę zwierząt - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 25/09/2019 08:50

Fani piłki nożnej skupieni przy ośrodku Kibice Razem Miedź Legnica zachęcają legniczan do wsparcia akcji zbiórki na rzecz zwierząt. Potrzebna jest nie tylko karma, ale również smycze, koce oraz pieniądze. 

Po wspieraniu dzieci podczas wakacji, zbiórce maskotek dla chorych małych pacjentów w szpitalach, organizacji śniadań wielkanocnych i Wigilii nadszedł czas na pomoc zwierzętom. Kibice z Legnicy z myślą o bezdomnych psach i kotach ruszyli ze zbiórką karmy i innego niezbędnego czworonogom asortymentu.

- Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej kolejnej zbiórki pożywienia dla zwierzaków. W tym roku postanowiliśmy, że zebrane rzeczy trafia do jednej z fundacji, która na co dzień opiekuje się porzuconymi i chorymi pieskami oraz kotami. Jeżeli są osoby chętne do wsparcia naszej akcji, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę na facebooku oraz bezpośrednio u koordynatorów projektu Kibice Razem pod nr telefonu 731594666 mówi Bartłomiej Żygadło z ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica. 

Podarunki dla zwierząt można przynosić do siedziby Ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica przy ul. Wrocławskiej 93/2. 

Kolejna akcja kibiców Miedzi. Tym razem zbierają karmę dla zwierząt komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama