:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -3°C

Kompromitacja DZPS. Juniorzy Ikara musieli oddać medale!

Siatkówka, Kompromitacja Juniorzy Ikara musieli oddać medale! - zdjęcie, fotografia
Kacper Barowicz 08/02/2019 09:57

Siatkarze legnickiego Ikara zajęli 3. miejsce w Dolnośląskiej Lidze Juniorów, awansując tym samym do 1/4 finału mistrzostw Polski. Podopieczni trenera Pawła Murdzy czekają teraz na losowanie i … brązowe medale.

Przypomnijmy. Juniorzy Ikara wygrali siedem z dwunastu ligowych i rzutem na taśmę wyprzedzając (różnicą jednego seta) Bielawiankę Bielawa wskoczyli w końcowej tabeli na trzecie miejsce. W minioną sobotę przed drugoligowym meczem seniorów, w hali przy ul. Wierzyńskiego odebrali brązowe medale wojewódzkiego czempionatu.

Wręczał je m.in. wiceprezes Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej Stanisław Łopaciński. Niestety, młodzi siatkarze Ikara długo się medalami nie nacieszyli. Okazało się bowiem, że delegacja DZPS przyjechała do Legnicy z niewłaściwymi medalami, które były przeznaczone dla kadetów. Warto również dodać, że na krążkach znajdował się błąd polegający na tzw. literówce.

- Dla nas jest to absurdalna sytuacja! Jesteśmy ostatnią drużyną juniorów, która otrzymała medal i w dodatku musieliśmy go oddać. Jesteśmy zdegustowani zachowaniem działaczy, którzy nie sprawdzili, co ze sobą wiozą z Wrocławia. Liczymy, że otrzymamy dobre już medale przed wyjazdem na turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski – mówią poirytowani zawodnicy Ikara.

Kompromitacja DZPS. Juniorzy Ikara musieli oddać medale! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama