:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze Dobre

Koncert Tymański/Ciechowski - "Nowe Sytuacje Republiki" - konkurs z biletami!

Muzyka Koncerty, Koncert Tymański/Ciechowski Sytuacje Republiki konkurs biletami! - zdjęcie, fotografia
Dawid Stefanik 26/09/2019 12:24
PAŹ 06
godz: 20:00

6 października w klubie Spiżarnia odbędzie się koncert dedykowany miłośnikom twórczości legendarnej Republiki i jej lidera Grzegorza Ciechowskiego, wykonany przez autorski projekt muzyczny Tymona Tymańskiego. Dla naszych czytelników mamy do wygrania jedno podwójne (czyli dwuosobowe) zaproszenie na koncert.

Jak podkreśla Tymon Tymański, jego koncerty nie są kolejnym projektem pod hasłem "tribute to", lecz stanowią autorską aranżacje i rozwinięcie ponadczasowej twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Muzyk nie tylko sięga po utwory legendarnej Republiki, lecz także wykonuje swoje własne piosenki, które powstały z inspiracji twórczością Ciechowskiego.

- Tymańskiego zainspirowała idea scenicznej polemiki z utworami Ciechowskiego i spółki, w której następuje tematyczna konfrontacja artystycznych wypowiedzi o polityce, życiowej filozofii, prywacie, Kosmosie i miłości - można wyczytać na stronie artysty.

Tymański jest znany również jako lider projektu "Nowe Sytuacje", który został stworzony w przez muzyków wywodzących się z nieistniejącej już dziś Republiki. Artysta obecnie pracuje także nad własnym albumem pt.  "Paszkwile", na którym znajdzie się 12 piosenek o Polsce, Polakach, wolności, seksie, sensie życia oraz przemijaniu. Płyta wyjdzie jeszcze jesienią tego roku.

****

6 października, godz. 20.00, klub Spiżarnia (Piastowska 1). Bilety w cenie od 35 zł są dostępne online.

Żeby wygrać podwójny (dwuosobowy)  bilet na koncert wystarczy przesłać na naszego maila konkursy@tuLegnica.pl swoje imię i nazwisko, nr telefonu, w tytule napisać "Spiżarnia", a w treści maila  krótko, w kilku zdaniach napisać: Czemu lubicie twórczość Grzegorza Ciechowskiego? Na zgłoszenia czekamy do 2 października. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową.

 

Koncert Tymański/Ciechowski - "Nowe Sytuacje Republiki" - konkurs z biletami! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama