:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
powietrze B. dobre

Koncert zespołu „Urząd celny”. Będzie rockowo w legnickiej Spiżarni

LCK, Koncert zespołu „Urząd celny” Będzie rockowo legnickiej Spiżarni - zdjęcie, fotografia
Marzena Machniak 15/10/2019 10:30

Rusza cykl koncertów pod nazwą „Czerwone miasto”. Pierwszy już 26 października w legnickim klubie Spiżarnia, a gwiazdą wieczoru będzie zespół „Urząd celny”. Bilety są już do nabycia. Organizatorem jest Legnickie Centrum Kultury.

26 października w legnickiej Spiżarni odbędzie się koncert inaugurujący cykl imprez pod nazwą „Czerwone miasto”. Podczas pierwszej odsłony koncertu gwiazdą wieczoru będzie „Urząd celny”.

- Pomysł, by wskrzesić cykl „Czerwone miasto” pojawił się już dawno. Pracowaliśmy nad tym wiele miesięcy. Ideą jest, by przypomnieć legnickie kapele rockowe. Zaczynamy od grupy „Urząd celny”, która powstała pod koniec lat 70. Będzie okazja, by dowiedzieć się sporo o tym zespole nie tylko podczas koncertu, ale też z premiery wydawnictwa książkowego, w którym muzycy opowiadają  o latach między 1978 a 1986 kiedy zespół istniał - mówi Paweł Jurczyk z Legnickiego centrum Kultury.

- Na koncercie 26 października oprócz formacji „Urząd celny” będą „Photony”, „The Less”, legnicki raper Robert „LuChA” oraz „Wesoły początek radości”. Podczas imprezy oprócz książki pojawi się dwupłytowe wydawnictwo  zespołu „Urząd celny” - informuje Paweł Jurczyk.

Wstęp na koncert dla młodzieży to koszt 5 zł. Bilety dla dorosłych w przedsprzedaży to 10 zł, zaś w dniu koncertu 15 zł. Koncert rozpocznie się o 19.30.

Koncert zespołu „Urząd celny”. Będzie rockowo w legnickiej Spiżarni komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama