:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C
powietrze Dobre

Koncerty, ogniste show i moc prezentów - huczne urodziny Galerii Piastów!

Galeria Piastów, Koncerty ogniste prezentów huczne urodziny Galerii Piastów! - zdjęcie, fotografia
Redakcja 05/10/2019 15:50
PAŹ 19
godz: 11:00

19 października (sobota) Galeria Piastów zaprasza do wspólnego świętowania swoich szczęśliwych 13 urodzin. Jubilatka przygotowała dla gości prawdziwą moc atrakcji m. in. koncerty, pokazy multimedialne, sztuczne ognie, zabawy dla dzieci i liczne konkursy z urodzinowymi nagrodami. Będzie zabawa, będzie się działo!

Ulokowane w sercu Legnicy centrum handlowe na stałe wpisało się w pejzaż naszego miasta. Nie tylko dlatego, że Galeria Piastów oferuje bogaty wybór rozmaitych asortymentów oraz posiada chętnie odwiedzane restauracje. Galeria organizowała także liczne wydarzenia jak m. in. WOŚP,  koncerty, kreatywne warsztaty, wystawy artystyczne, imprezy gamingowe, zabawy i animacje dla dzieci, kampanie społeczne, stragany rękodzieła oraz wspiera działania lokalnych organizacji pozarządowych (m. in. LAiK, TPD, TML "Pro Legnica").

Wiele atrakcji Galeria Piastów przygotowała również z okazji swoich 13 urodzin. Dla najmłodszych w parku rozrywki Play City czekać będzie zespół animatorów gotowych do wspólnej zabawy oraz moc urodzinowych niespodzianek (od godz. 11. 00 do godz. 17.00).  Dla gości przygotowane zostały ciekawe pokazy multimedialne, sztuczne ognie, specjalnie promocji w wybranych sklepach i konkursy z atrakcyjnymi  nagrodami. Nie zabraknie oczywiście żywionych koncertów z udziałem niekwestionowanych gwiazd disco-polo After Party i KamaSutra. Start zabawy o godz. 16.30.

AFTER PARTY – zespół, który wprowadza świeżość w polskiej muzyce tanecznej. Wszystkie koncerty zespołu After Party to mega wydarzenie i show. Zespół nagrał wiele teledysków i wydał kilka płyt długogrających, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Za piosenkę „Tylko ona jedyna” członkowie zespołu otrzymali statuetkę Hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie Polo TV. Zespół After Party ma na koncie występy na największych festiwalach w kraju oraz liczne koncerty zagraniczne. Ponad to do zespołu niedawno dołączył nowy tancerz Patryk Klepacki.

CamaSutra - to nowy projekt muzyczny na polskiej scenie muzycznej, której liderką jest Małgorzata Główka.  Utalentowana wiolista była wcześniej kojarzona bardziej z muzyką popową, soul, czy nawet jazzową. Teraz dla odmiany próbuje podbić scenę disco dance jako liderka nowej formacji CamaSutra. Obdarzona wyjątkowym głosem wokalistka brała udział między innymi w cyklu programów „Śpiewaj i walcz” czy „The Voice of Poland”. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród zdobytych na scenach w kraju i za granicą.

 

Koncerty, ogniste show i moc prezentów - huczne urodziny Galerii Piastów! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama